fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 5/Müük/

Müügitellimused

Tellimused on kasutusel kohtades, kus klient tellib teenuse/kauba aga kohe kätte ei saa. Vajadusel tellimus tasutakse kas osaliselt või täielikult ning hiljem toimub teenuse/kauba üleandmine koos arve loomisega (arvet tellimusest saab kuua nii kassas kui kontoris). Seega tellimused sobivad ettevõtetele, kus müüki ei fikseerita kohe, vaid müük toimub pikema aja vältel.

Müügitellimuse loomine

Müügitellimust saab luua müügitellimuste aknas nupuga “Uus tellimus”. Tellimuse puhul on oluline valida klient, kellele kaup müüakse, dokumendi kuupäev, hinnakiri ning müügipunkt, mille alla tellimus läheb. “Rohkem infot” all saab lisada vajadusel veel detaile tellimuse kohta.

Ettemaksu alalõigus saad vajadusel määrata nõutud ettemaksu %.

Peale kohustuslike väljade täitmist saab “Tooted” lõigus tellimusele lisada tooted. Toodete lisamiseks otsi toode ning vali see, lisa tellitav kogus ja selle hind ning vajadusel soodustuse %. Soodustuse saab lisada ka kõikidele ridadele korraga “Soodustus” nupu abil.

Kui tooted on tellimusele lisatud, salvesta tehtud muudatused dokumendi päises asuva “Salvesta” nupuga.

Ettemaksu registreerimine

Tellimuse eest tasutud ettemaksu saab registreerida nupuga “Ettemaks”. Avanenud aknas sisesta makse kuupäev, makseviis, ettemaksu summa ning kinnita.

Ettemaksu lisamisel luuakse taustal ettemaksuarve. Loodud ettemaksuarvet näed, kui vajutad nupul “Ettemaks” ning seejärel makse järel oleval arve numbril.

Ettemaksu kustutamisel tühistatakse ka maksega seotud ettemaksuarve.

Müügitellimuse arveks vormistamine

Tellimuse saab arveks vormistada nii kassas kui kontoris. Siin räägime kontoris arveks vormistamisest.

Tellimuse arveks vormistamiseks vajuta dokumendi päises nuppu “Aktsepteeri”, seejärel ilmub tellimuse üldvaatesse loodud arve number, millele vajutades suunatakse loodud hulgiarvele.

Loodud hulgiarvele viiakse üle tellimusel olnud tooted ning ettemaksu olemasolul ka ettemaks. Hulgiarve tuleb kinnitamiseks aktsepteerida ning sellele tuleks lisada ka makse info.
Hulgiarvete ja maksete kohta loe lähemalt Arvete register – Hulgiarved.