fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Termokaamerad

Termokaamerad - inimeste kehatemperatuuri mõõtmiseks

Ektaco on võtnud enda tootevalikusse termokaamerad. Inimeste kehatemperatuuri mõõtmise tehnoloogia aitab vältida viirushaiguste levikut, võimaldades kiirelt tuvastada normist kõrgema temperatuuri. Kontaktivaba mõõtmine on kiire ja täpne. Kaamerad tuvastavad automaatselt inimeste kehatemperatuuri ja kuvavad seda infot reaalajas.

Termokaamera on mõeldud kasutamiseks kõigis kohtades, kus korraga peab viibima suurem hulk inimesi. Lisaks lennujaamadele ja haiglatele on kaamera leidnud kasutust väga paljudes bürohoonetes, tehastes, kauplustes ja avaliku sektori asutustes.

 • Termokaamera resolutsioon kuni 256 × 192px
 • Mõõdab temperatuuri vahemikus 30°C kuni 45°C
 • Temperatuuri mõõtetäpsus võimalik viia ± 0.2 °C
 • Võimaldab anda häireid temperatuuri alusel.
 • Audio ja alarm

 

 

Küsi lisainfot

Telefonil: 53484054

E-post: lukud@ektaco.ee

Erinevate tootjate lahendused
Küsi lisainfot

Telefonil: 53484054

E-post: lukud@ektaco.ee

 

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.