fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Videovalve

Kaasaegsed videokaamerad tagavad teie äri turvalisuse ning võimaldavad teha vajalikku kontrolli.

Valvekaamerad

Arusaamatusi, olgu need kas klientidega või oma töötajatega, on alati ebameeldiv lahendada. Enamasti on need sõna-sõna-vastu-olukorrad, kus üks osaline väidab üht, teine teist, ja kõrvalseisjal on võimatu kindlalt öelda, kellel on õigus – välja arvatud juhul, kui ruumis on olemas valvekaamera.

Pakume terviklahendust: projekteerimine, kaabeldamine, paigaldus, häälestamine ja integratsioon. Kõrge kvaliteediga Hikvision tehnoloogia meie partnerilt, BK Eestilt.
Videosüsteemi saab integreerida Ektaco läbipääsusteemi või kassasüsteemiga, mis teeb imelihtsaks sündmusepõhiselt konkreetsete kohtade leidmise videotes.

Valvekaamerad, mida soovitame kasutada koos CompuCashi kassasüsteemiga, edastavad pilti, mille teravus on piisav isegi selleks, et näha, missugune rahatäht kassas vastu võetakse või tagasi antakse.

Valvekaamera salvestused annavad ülevaate kõigest, mis teenindussaalis juhtub. Muidugi ei jõuaks keegi kontrollida kõiki salvestusi, aga spetsiaalne tarkvara oskab analüüsida teenindajate tegevust ning annab vihje, kui mõni asi kordub ebatavaliselt sageli, võtab tavapärasest kauem aega vms. Samal ajal jääb valvekaamera peaaegu märkamatuks nii teenindajale kui kliendile, tekitamata ahistavat tunnet, justkui jälgiks keegi iga liigutust.

Sujuvalt integreeritav

Toodetega

Meie videovalvelahendust usaldavad
Valvekaameratega aitab:

Müük: 534 84054

Hooldus: 639 7939

lukud@ektaco.ee

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.