fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kui tunned, et Ektaco on Sulle parim ja Sina Ektacole, siis oled kindlasti teretulnud ühendust võtma.

Kasvame ja ikka võib juhtuda, et just nüüd on meil vaja juurde CompuCash või CompuAccess toodetele hooldustehnikut, kliendikonsultanti, müügiinimest või tarkvara meeskonda arendajaid. Palun kirjuta meile ektaco@ektaco.ee

Ektaco

Ektaco on jõudsalt kasvav, aga samas juba 30 aastase kogemusega, tehnoloogiaettevõte. Tegeleme peamiselt omatoodete, CompuCash kassasüsteemi ja CompuAccess tööajaarvestuse, arendamise, müügi ning hooldusega, aga loome erilahendusi ka meie suurklientidele. Meie tuhanded kliendid üle maailma on oma lojaalsusega kinnitanud meie toodete head töökindlust ja professionaalset klienditeenindust. Oleme koduturul juhtiv ettevõte kassasüsteemide ja hääletussüsteemide valdkondades. Meie ambitsioonid on palju suuremad ja tegusad inimesed meie meeskonnas on neid igapäevaselt ellu viimas. Asume Tallinna Teaduspark Tehnopol innovaatilises linnakus.

 • Tootearendusse on kaasatud kõik osapooled ehk lisaks arendajatele kindlasti ka müük, hooldus, disainer ja kliendid. Arendus käib meil agiilselt.

 • Tervislik eluviis on meie seas igati hinnas ja katsume seda igati innustada ja toetada. Lisaks koos töö tegemisele ei unusta me aeg ajalt miskit vahvat ja mittetöist ette võtta. Mitmetele üritustele (suvepäevad, talvepäevad, jõulupeod) kaasame pereliikmed.

 • Ektaco meeskond on rahvusvaheline ja seetõttu on meil suurepärane võimalus omavahel suhelda nii eesti, vene kui inglise keeles.

Kasva meiega

Keskmine staaž meie ettevõttes on 9 aastat, mis on oluliselt suurem, kui IT sektoris keskmiselt. Inimestele meeldib Ektacos töötada. Lisaks pikema kogemustega kolleegidele on ettevõttega viimastel aastatel liitunud ka palju noori.

 

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.