fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 5/Laohaldus/

Mahakandmine

Mahakandmist kasutatakse toodete mahakandmiseks laost (nt riknenud kaubad), läheb materjali kulusse. Maha saateleht saab olla samas ka mahakandmise alusdokumendiks.

Uus dokument

Uue dokumendi avamiseks vajuta nuppu Uus dokument . Avaneb dokumendi vorm.

Dokumendi päis

Esimeses järjekorras täida alati ära dokumendi päis ehk dokumendi andmed.

Dokumendi number – võib jätta tühjaks. Sellisel juhul genereeritakse automaatselt vastavalt seadistustes määratud valemile.

Dokumendi kuupäev – vormistamise kuupäev.

Ladu kust – ladu kust kaup võetakse / maha kantakse

Info – näiteks mahakandmise põhjus.

Toodete lisamine

Sisesta mahakantavad tooted. Selleks vajuta lahtris ‘Otsi nime, tootenumbri, vöötkoodi järgi’, otsi vajalik toode (avanenud aknas on võimalik toodete vahel liikuda ka klaviatuuril olevate üles ja alla nooltega) ning tootele klikkides lisa see dokumendile (kasutades toote valimiseks klaviatuuril olevaid nooli on võimalik kasutada ka ENTER klahvi).

Lisatud real muutub automaatselt aktiivseks Kogus lahter, kuhu saab kohe sisestada mahakantava koguse.

Maha saab kanda ka retseptitooteid. Sel juhul lahutatakse laost retsepti koostise järgi vastavad komponendid. Selleks tuleb ka toote real märkida kast Lahka retsept.

Lahka retsept
Toodete lisamine

Lõpetuseks salvesta lisatud andmed dokumendi päises oleva Salvesta nupuga. Seejärel on võimalik dokumendist väljuda või see aktsepteerida. Dokumendist lihtsalt väljudes jääb dokument nö. mustandi kujul süsteemi. Seda saab hiljem veel muuta ja täiendada ning kustutada.

Aktsepteeri nupuga aktsepteerides kinnitatakse dokument, toimub kaupade laost välja  liikumine (mahakanne) ning dokumenti enam muuta ei saa.