fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 5/Müük/

Koondarved

Compucash5 veebikontoris on võimalik koostada koondarveid. Koondarveid kasutatakse enamasti äriklientidele perioodi lõpus arvete tegemiseks, näiteks kui ettevõtte esindajad või töötajad käivad kuu jooksul kaupa ostmas / teenuseid tarbimas ja arve esitatakse kuu lõpus ettevõttele.

Koondarvete moodul on leitav minnes Müük ja Koondarved.

Koondarve loomine

Uut koondarvet saab lisada vajutades nupul Uus koondarve. Seejärel tuleb valida klient (Ostja), Dokumendi kuupäev ja Müügipunkt.

Arve lisamine koondarvele

Vaikimisi pakutakse koondarvele lisamiseks eelnevalt valitud kliendi arveid käesolevas kuus, kui on vaja lisada müüke mida vaikimisi ei kuvata saab neid otsida filtri alt.

Nimekirjas saab arveid lisada koondarvesse vajutades arve taga olevat Lisa nuppu, või linnutades ära arved ning vajutades nuppu Lisa valitud arved.

Lahtris Seotud arved kuvatakse kõik hetkel koondarvel olevad arved.

Koondarve tuleb Salvestada ning seejärel Aktsepteerida vajutades vastavaid nuppe üleval paremas servas.

Kui koondarve loomisel tekkis viga on võimalik koondarve tühistada vajutades Tühista nuppu.
Koondarve tühistamine ei tühista koondarves olnud arveid.