fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 5/Personal/

Õiguste grupid

Saab sisestada uusi ameteid ja muuta olemasolevaid. Amet on õiguste grupp, millega defineeritakse selle ameti juurde käivad õigused. Kui on palju müüjaid/teenindajaid ja teisi kasutajaid, kellel on sarnased õigused, siis oleks tülikas iga kasutaja puhul eraldi märkida, mida tohib ja mida ei tohi programmis teha. Selleks ongi loodud ametite (õiguste) süsteem, kus eelnevalt märgitakse ametile kõik soovitud õigused ja seejärel on lihtne ühendada kasutaja tema ametiga.

Kassa ja kontori õigused on eraldatud eri menüüblokkides, mida saab lehe päisest valida.

Kontoritegevuse õiguste seadistamisel on sisuliselt 3 varianti:

 • – õigus puudub
 • – lugemisõigus
 • – lubatud

Selguse ja lihtsuse huvides on paljud tegevused koondatud ühise nimetaja alla.

Grupi lisamine ja muutmine

Uue grupi lisamiseks vajutage lehe päises oleval ’+’ nupul. Avanevas aknas saab sisestada uuele grupile nime ning salvestamisega luuakse uus grupp.
Kui soovite uuele grupile kopeerida mõne olemasoleva grupi õigused, tuleb grupi loomisel märkida lahter ’Kas soovite luua õiguste grupi mõne olemasoleva õiguste grupi põhjal?’ ja valida grupp, mille õigused uuele grupile kopeeritakse. Hiljem saab antud õigusi kohandada vastavalt vajadusele.

Grupi nime muutmiseks viige kursor vastava õiguse grupi nimele ning vajutage pliiatsi ikoonile .

Grupi kustutamiseks valige grupp ning vajutage lehe päises prügikasti ikoonile . Avanenud aknas küsitakse kinnitust ning juhitakse tähelepanu sellele, et gruppi on võimalik kustutada ainult juhul, kui see ei ole seotud ühegi kasutajaga. Enne kustutamist tuleb õigus kasutajatelt ära võtta.