fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 5/Personal/

Kontori tegevused

Kuvatakse kõik olulisemad kontoris tehtavad tegevused kronoloogilises järjekorras.

Vajutades akna päises nupule ’Filtrid’ , on võimalik vastavalt soovidele rakendada erinevaid filtreid. Saab rakendada nii tegevuste filtreid kui ka valida konkreetse tootega tehtud tegevused.

Samuti on võimalik filtreerida ühe konkreetse kasutaja tegevusi. See on ka üks põhjus, miks igal kasutajal peaks olema oma konto – kui tekivad mingid probleemid, on võimalik selle kasutaja tegevust tagantjärele kontrollida.

Antud vormi kasutatakse peamiselt tootega tehtavate operatsioonide kontrolliks või veasituatsioonide (kui nt tootehind või retseptuur on vale) analüüsimiseks, samuti vastutavate töötajate kontrolliks, sh kas arvete tühistamised on põhjendatud ning kas tehtud toimingud pole turvakaalutlustel n-ö kahtlased.

Andmebaasis säilitatakse umbes 3 kuu tegevused.