fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 5/Müük/

Läbimüügi aruanne

Mugav töövahend juhtidele ja omanikele, et vaadata ja analüüsida oma äri detailseid müügiandmeid. Müügiaruanded leiate Müük – Aruanded.

Ajavahemiku valimine

Vaikimisi on aruande perioodiks valitud käimasolev päev. Perioodi muutmiseks vajutage vajutage kuupäevale ning avanenud aknas valige soovitud periood. 

Vasakul pakutakse ka enamlevinud perioodid (nt. eelmine kuu, eelmine aasta jne) kiirvalikuna.

Kui soovite aruandes näha ainult kindlas kellaajavahemikus tehtud müüke, siis tuleb valida “Kell määrab perioodi päevas” ning valida kellaajavahemik.

Aruande genereerimine

Peale perioodi valimist vajutage “OK” ning näete valitud perioodi müügi koondnumbreid.

Aruannet saab muuta detailsemaks kasutades filtrit, mis asub üleval paremas nurgas või kasutades lehe allosas olevaid grupeerimise otseteid.

Filtri abil on võimalik võtta väga detailne ning vajadustele vastav aruanne.

Punasega tähistatud nupud on mõeldud grupeerimiseks ehk näiteks valides tooterühmade järgi grupeerimise, grupeeritakse aruandes kõik müügid tooterühmade järgi.

Sinisega tähistatud alal saab valida aruande filtrid ehk näiteks saab valida ühe või mitu müügitoodet, et näha ainult nende konkreetsete toodete müüki.

Erinevate perioodide tulemuste võrdlemine

Aruande on võimalik ka kahte perioodi omavahel võrrelda. Võrreldava perioodi lisamiseks vajutage raporti perioodi kuupäeva kõrval + nuppu.

Seejärel on võimalik valida võrreldava perioodi ajavahemik.

Aruande välimuse kohandamine

Tabelit saate ka enda vajadustele kohandada ehk valida ise tulbad, mida soovite tabelis näha ja millises järjekorras. Vajutage hammasrattale ning tehke oma valikud. Tulpade järjekorra muutmiseks lohistage vastava tulba pealkiri teile sobivasse kohta võttes kinni märgist.

Aruande vaate salvestamine

Aruande vaate koos filtrite ning muude seadetega saab salvestada, et samade seadetega aruannet oleks hiljem lihtne kiirelt avada.

Vaate salvestamiseks vajuta salvestatud vaadete nupule lehe üleval paremas nurgas.

Avanenud aknas vajuta nuppu “Salvesta praegune vaade”, sisesta vaatele nimi ning salvesta.

Aruande printimine ja eksportimine

Valmis raporti saate printida, luua sellest PDF faili, eksportida selle Excelisse või CSV formaati.