fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kasutajatugi

Kassa/CC5 Kassa/

Vahetused

Vahetuse alustamine

Peale parooli sisestamist ja kassasse sisselogimist kontrollib programm vahetuse olemasolud. Kui teenindajal pole avatud vahetust, siis küsitakse vahetuse algsummat. Teenindaja peab tabelisse kirjutama reaalselt olemasoleva summa, millega ta päeva alustab. Summa võib sisestada kas kupüüride ja sentide koguste kaupa või lõppsummana ülemisse lahtrisse.

Vahetuse lõpetamine

Teenindaja vahetuse lõpetamiseks tuleb vasakult avada menüü „Tegevused“, valida „Teenindaja“ alammenüü ning „Lõpeta teenindaja vahetus“. Küsitakse vahetuse lõppsummat ning peale selle sisestamist kuvatakse aruanne raha liikumiste kohta ning vahe sisestatud summa ja arvestusliku “peab olema” vahel.

Aruandes kuvatakse konkreetse teenindaja (kasutaja) rahalised liikumised.

Lisaks saab eraldi häälestusega aktiveerida ka kassapõhist vahetust, sellisel juhul saab arvestada rahade liikumisi kassapunkti (seadme) lõikes, st arvestatakse kõiki antud kassas registreeritud rahalised tehingud ehk siis liidetakse kõikide teenindajate tegevused. Antud vahetus on teenindajakohasest vahetusest sõltumatu, võib kasutada paralleelselt mõlemaid, või ainult ühte neist.

Kassapõhist vahetust on soovitav kasutada, kui sama kassat kasutab mitu teenindajat ning raha hoitakse koos, rahalise arvestuse osas kehtib kollektiivne vastutus.

Kassapõhise vahetuse häälestamist peab tellima Ektaco poolt eraldi, vaikimisi on see deaktiveeritud. Kassapõhise vahetuse lõpetamine toimib menüüst „Tegevused“, alamenüü „Tegevused“ ja „Lõpeta kassa vahetus“.

Vahetuste aruanded

Teenindajate vahetuste aruandeid näeb, kui avada „Tegevused“ – „Teenindaja“ – „Vahetuste aruanded“.