fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

 • Eesti
Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 5/Laohaldus/

Ladu-Toode

Ladu-Toode moodul võimaldab määrata, mis ladudest, mis müügipunktidest tooteid müüakse. See on kasulik kui on mitu ladu ja näiteks on vaja, et baari tooted läheksid maha baarilaost ja köögitooted köögilaost. Ladu-Toode moodul on veebikontoris leitav Laohaldus alt.

Filtrid

Vaikimisi kuvatakse kõik tooted, kasutades filtreid on võimalik filtreerida tooterühma ja müügipunkti alusel.

Müügipunkt – näitab müügipunkti, milles müüdavaid tooteid hetkel kuvatakse, Ladu-Toode seadistus tootele on müügipunkti põhine.
Vaikimisi ladu – valitud müügipunktis vaikimisi kasutatav ladu, see näitab, millisest laost läheb toode maha siis kui ei ole tehtud Ladu-Toode seost, ehk kuvatud nimekirjas on tootel Ladu lahtris ” – “.

Ladu-Toode seose lisamine tootele

Kui oleme seadistanud vastavad filtrid on võimalik Ladu-Toode seost lisada kas valitud tootele või kasutades hulgitoimingud nuppu. Hulgitoimingute kasutamiseks tuleb esmalt ära linnutada tooted, vajutades kõige ülemist kasti linnutatakse kõik tooted.

Hulgitoimingute all on erinevaid valikuid Ladu-Toode seose lisamiseks.

Lisa ladu toodetele, millel on ladu olemas – lisab lao ainult toodetele millel juba on ladu olemas, seda kastuatakse lao asendamiseks
Lisa ladu toodetele, millel ei ole ladu olemas – lisab lao ainult toodele, millel kindlat ladu määratud ei ole
Asenda kindel ladu valitud toodetel – lubab valida lao, mida asendada
Eemalda valitud toodete küljest ladu – eemaldab valitud toodetelt Ladu-Toode seose
Eemalda täpne ladu valitud toodete küljest – lubab valida, milline ladu valitud toodetelt eemaldada, valimata ladu ei eemaldata