fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

 • Eesti
Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 5/Liidesed/

Bolt

Compucash võimaldab liidestust Boltiga, liidese puhul tulevad Bolti tellimused otse kassasse. Bolt liidese aktiveerimiseks tuleb teada anda soovist Boltile ja Ektacole, seejärel saadab Bolt vajaliku info ja Ektaco saab teha kassapoolsed seadistused.

Kui liides on aktiveeritud saab teha tootepõhised seadistused.

Tootepõhised seadistused

Bolt liidese puhul tuleb ära siduda Compucashis ja Boltis olevad tooted, seda saab teha määrates ära Compucashis toote numbri ja Boltis SKU number.

Toote numbrit saab Compucashis määrata minnes Tootehaldus ja Tooted, seejärel avanenud nimekirjas üles otsida toode ja vajutada toote nime peale.
Toote numbri muutmiseks tuleb enne pliiatsi pealt aktiveerida vormi muutmine, muudatused saab salvestada vajutades linnukest. Soovitus siinkohal on panna tootenumbriks Compucashi toote ID.

Kui tootenumber on Compucashis ja Boltis määratud peaks liidestus toimima.