fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

 • Eesti
Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 5/Seaded/

KDS ja köögiprinterid

Compucash veebikontoris on võimalik seadistada tellimuse tsekkide liikumist printeritesse ja KDS ekraanidele. Tellimuste liikumist saab seadistada minnes Seaded ja KDS ja köögiprinterid.

Uue printeri loomine

Vaikimisi on Compucash süsteemis 2 tellimuste printerit – Köögiprinter ja Baariprinter. Küll aga võib tulla ette juhuseid kus on vaja rohkem printereid, näiteks kui füüsilisi tellimuste printereid on rohkem kui 2, võib olla näiteks eraldi kuuma köögi printer, külma köögi printer, pizza printer või sushi printer. Samuti on olukordasi, kus köögis on 2 printerit, mis mõlemad peavad välja andma sama tellimuse tseki.
Sellistel juhtudel tuleb luua Compucashi juurde tellimuste printereid.
Uut printerit saab luua vajutades Uus printer nuppu, seal tuleb määrata nimi. Pärast salvestamist ilmub printer nimekirja.
Järgmiseks sammuks oleks vaja siduda uus printer tooterühmadega. Compucashis on tellimuste printimine tooterühma põhine, seega saab panna printeri külge tooterühmale ja kõik tooterühma all olevad tooted lähevad valitud tellimuste printeritesse. Printerit saab lisada minnes Tootehaldus ja Tooted, valides tooterühma lisavalikud ja Muuda.

Printerite seadistamine

Vajutades printerite nimekirjas tellimuse printeri Valikud nuppu saab lisada seadistust.

Saatev kassa on kassa, millest tehakse arve ja saadetakse tellimuste saatmise käsk
Printiv kassa on kassa, mille külge on ühendatud printer, kust tellimus peaks välja tulema
Ekraani number määrab KDS süsteemi puhul ära millisele ekraanile kööki saatmise korral tellimus
Valides saatva kassa pannakse see vaikimisi ka printivaks kassaks, kui on soov printida läbi mingi muu kassa saab ise valida printiva kassa.
Kui printiva kassa taga soovitud printer puudub saab printeri ühenduse parameetreid teades selle lisada vajutades Lisa printer.

Näite seadistuse puhul lähevad Köögiprinter 2 tellimuste printeriga märgitud tooterühmas olevad tooted KASSA 1-st kööki saatmisel KDS ekraan 2 peale, samuti prinditakse tsekk välja KASSA 1 küljes olevast Tellimusprinter 1-st. See seadistab ära ainult Köögiprinter 2 tellimuste printer KASSA 1 korral, teiste tellimuste printerite ja kassade puhul tuleb lisada veel seadistusi.