fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

 • Eesti
Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 5/Kliendihaldus/

CRM import

Compucash veebikontor võimaldab läbi .CSV faili importida süsteemi sisse eraklientide ja äriklientide andmed. Klientide impordi moodul on leitav Tootehaldus ja CRM import.

CRM import jaotub kaheks:
Ärikliendi import võimaldab importida .CSV failis olevat firmade nimekirja
Erakliendi import võimaldab Compucashi importida eraklientide nimekirja

CSV faili ettevalmistamine

Klientide importimisel ei ole .CSV failis oluline tulpade järjekord ega hulk, imporditavaid tulpasid saab seadistuses ise valida, küll aga peavad uute klientide importimisel kindlasti olema järgmised väljad:
Identifikaator – selle järgi tuvastatakse ja luuakse klient, erakliendi puhul võib olla identifikaatoriks isikukood, magnetriba või kiibiga kliendikaardi puhul kaardi number. Ärikliendi puhul kasutatakse identifikaatorina ettevõtte registrikoodi.
Nimi – erakliendi puhul nii ees-kui ka perenimi, ärikliendi puhul ettevõtte nimi.

Kuna identifitseerimine käib identifikaatori järgi siis olemasolevate klientide uuendamise puhul ei ole Nimi enam oluline.

Ülejäänud väljad ei ole kohustuslikud ning valida tuleks väljad, mida soovitakse importida Compucashi.

Näidis .csv faili sisu erakliendi impordi puhul

Impordi seadistamine

Esmalt tuleb valida fail või lohistada see kasti Lisa fail. Seejärel valime eraldaja ja laeme eelvaate, Impordi liigiks valime siin näites Erakliendid. Ärikliendi import on seadistuselt sarnane.

Ilmub nähtavale väljade valik, siin valime väljad mida tahame importida.

Viimase sammuna ennem importimist tuleb muuta ka Konfiguratsiooni.

Kliendi identifikaator – identifitseerimise number, kuna määrasime eelnevalt ära Isikukood välja siis kasutame seda identifitseerimiseks
Aktiveeri deaktiveeritud kliente – kui .CSV fail sisaldab kliente, kes on deaktiveeritud aktiveeritakse nad kui see linnuke peal
Uuenda eksisteerivaid kliente – lubab olemasolevate klientide uuendamise, kui see on maas siis imporditakse ainult uued, olemasolevaid ei muudeta
Soodustuse seose tegevus – võimaldab imporditavatele klientidele kohe külge panna soodustuse
Ettevõte – seob imporditavad kliendikaardid ärikliendiga, kasulik, kui ettevõte saadab nimekirja oma töötajatest
Kirjuta eksisteerivad väärtused üle tühja väärtusega – kui klient on Compucashis olemas on täidetud väljad, mida imporditavas failis ei ole, tehakse need väljad Compucashis tühjaks
Jäta esimene rida vahele – nagu näitestki on .csv failides tihtipeale esimesel real tulpade nimetused, sellisel juhul tuleks see rida vahele jätta
Kuupäeva formaat – juhul, kui imporditav fail sisaldab kuupäevasid(näiteks kehtivusaeg) tuleb määrata kuupäeva formaat

Kui konfiguratsioon on paigas tuleks see salvestada. Vajutades nuppu Import imporditakse kliendid failist Compucashi, tuleb ette kokkuvõtte aken, vigase info korral annab programm veateate ja jätab read importimata.

Seadistuse salvestamine

Kui on plaanis importi teha pidevalt on võimalik seadistus salvestada profiili alla.
Privaatne – kuvab seda profiili ainult selle salvestanud kasutajale
Vaikimisi – see profiil laetakse toodete importimisel vaikimisi

Salvestatud profiile saab laadida valides Profiil menüüst