fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 5/Tootehaldus/

Lisandid (erisoovid)

Siin on võimalik luua/muuta lisandite ning erisoovide gruppe ja neid kassas müüdavate toodetega siduda.

Lisandid

Võimalik on luua erinevaid lisandite gruppe (näiteks prae lisandid, pitsa lisandid jne) ning neid siduda konkreetsete müügitoodetega. Näiteks, kui kassast lüüakse sisse praad, siis avaneb valik prae lisanditega– kartul, riis, tatar jne.

Uue grupi loomiseks vajutage akna päises olevale  nupule ning valige Lisa uus lisandite grupp. Avanenud aknas tuleb anda uuele grupile nimi ning soovi korral saab lisada teenindaja jaoks selgituse.

Automaatne hüpikmenüü – kui lubatud, avatakse grupiga seotud toote arvele lisamisel automaatselt lisandite valikuaken.

Võimalik valida mitu – kui lubatud, on võimalik ühe prae juurde valida mitu lisandit. Saab ka määrata mitu lisandit valida saab.

Piira ligipääsu müügipunktidega – kui aktiveeritud, saab valida müügipunkti(d), kus antud lisandite grupp on aktiivne. Kui ei ole aktiveeritud, siis on grupp kasutatav kõikides müügipunktides.

Määra müügihind – kui aktiveeritud ning valitud hinnaklass, siis kassas praele lisandi valimisel võetakse lisandi hind valitud hinnaklassist ehk lisandi hind liidetakse prae hinnale. Kui ei ole aktiveeritud, siis arvestatakse, et lisand on tasuta ehk see on juba arvestatud prae hinna sisse.

 nupuga saate valida lisandid, mille vahel kassas valida saab, kui lisatakse arvele selle lisandite grupiga seotud toode.

 nupust kinni võttes saate lisandid lohistada endale sobivasse järjekorda. Samas järjekorras näidatakse lisandite valikut ka kassas.

Erisoovid

Võimalik on luua erinevaid eeldefineeritud erisoovide gruppe (näiteks liha küpsusastme eelistus) ning neid siduda konkreetsete müügitoodetega. Näiteks, kui kassast lüüakse sisse praad lihaga, siis avaneb liha küpsusastme valik.

Uue grupi loomiseks vajutage akna päises olevale  nupule ning valige Lisa uus erisoovide grupp. Avanenud aknas tuleb anda uuele grupile nimi ning soovi korral saab lisada teenindaja jaoks selgituse.

Luba käsitsi sisestus – kui aktiveeritud, siis võib teenindaja ka käsitsi ise erisoovi kirjutada. Kui ei ole aktiveeritud, siis tuleb valik teha grupis eeldefineeritud erisoovide hulgast.

Automaatne hüpikmenüü – kui lubatud, avatakse grupiga seotud toote arvele lisamisel automaatselt erisoovide valikuaken.

Võimalik valida mitu – kui lubatud, on võimalik valida mitu erisoovi. Saab ka määrata mitu erisoovi valida saab.

Piira ligipääsu müügipunktidega – kui aktiveeritud, saab valida müügipunkti(d), kus antud erisoovide grupp on aktiivne. Kui ei ole aktiveeritud, siis on grupp kasutatav kõikides müügipunktides.

 nupuga saate defineerida erisoovide valikud, mille vahel kassas valida saab, kui lisatakse arvele selle grupiga seotud toode.

 nupust kinni võttes saate erisoovid lohistada endale sobivasse järjekorda. Samas järjekorras näidatakse erisoove ka kassas.

Toodete sidumine grupiga

NB! Kui lisandi või erisoovi grupp ei ole konkreetselt seotud ühegi tootega, siis kehtib (on lubatud) see KÕIKIDELE toodetele.

Valides vasakult aknast grupi ja antud grupiga on vähemalt üks toode seotud, siis paremal aknas näidatakse kõiki tooteid, mis antud grupiga on seotud (aktiveerub filter Ainult seotud).

Kui valitud grupiga ühtegi toodet seotud ei ole, siis näidatakse paremas aknas kõiki tooteid, mida saab grupiga siduda.

Valige lehe päisest Filtrid  ning eemaldage linnuke Ainult seotud. See toob nähtavale kõik müügitooted. Kui soovite grupiga siduda kindlas rühmas olevaid tooteid, siis valige filtrisse õige rühm. Seejärel kuvatakse alumises aknas ainult selles rühmas olevad tooted. Märkige tooted, mis soovite gruppi lisada, tehes rea ees olevasse kasti linnukese  või kui soovite märkida kõik filtris olevad tooted valige märgi kõik.

Peale toodete märkimist valige lehe päisest Lisa/Eemalda , valige rippmenüüst grupp, millega soovite tooted siduda ning vajutage Salvesta.

Toodete eemaldamine grupist

Valige vasakult loendist grupp, millest soovite tooteid eemaldada ja jälgige, et filtris on aktiivne ’Ainult seotud’ (see kuvab ainult valitud grupiga seotud tooted). Märkige tooted, mis soovite grupist eemaldada, tehes rea ees olevasse kasti linnukese  või kui soovite märkida kõik filtris olevad tooted valige märgi kõik.

Peale toodete märkimist valige lehe päisest Lisa/Eemalda ning rippmenüüst grupp või grupid, kust soovite tooted eemaldada ning vajutage Salvesta.