fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

 • Eesti
Kasutajatugi

Kasutajatugi

Kassa/CC4000 Kassa/

Programmi käivitamine ja sisselogimine

Käivitada kassaprogramm (üldjuhul käivitatav ikoonist).

Toimub uuenduste kontrollimine, mille olemasolul küsitakse luba programmi uuendamiseks (kassaprogramm nõuab uuendust juhul, kui vahepeal on kontoriprogrammi uuendatud).

Omistatakse riistvara ning kui kaardimakseterminalis on saatmata tehinguid, üritab programm need ära saata.

Programmi käivitamisel laetakse andmebaasist vajalikud tabelid (sh tooted, hinnad, püsikliendid, seadistused, seadmete häälestused jmt). Kui serveriga ühendus puudub, siis antakse vastav hoiatus ning tööd alustatakse viimaste laetud andmetega. Samuti ei saadeta müügiandmeid serverisse reaalajas, vaid alles siis kui ühendus taastub.

Eelneva hoiatuse esinemisel kontrollige internetiühendust ning seejärel pöörduge kassahoolduse poole numbril +372 639 7937.

Üleval paremal nurgas asuv GW märgis tähistab ühendust keskusega, punane märgis annab teada ühenduse puudumisest.

Kui ühendus keskusega taastub, muutub GW märgis roheliseks. Teatud olukordades võib olla vajalik programmi sulgemine ning uuesti käivitamine.

Peale kassa käivitumist avaneb parooliaken, kuhu sisestage oma kasutaja parool või registreerige ennast kaardiga (nõuab kaardilugeja olemasolu ning eelnevat seadistust).

Kui sisestatud parool on vale, annab programm vastava teate.

Programmi kasutamine toimub vastavalt igale kasutajale antud õigustele, tähtis on teada oma õigusi ning programmi kasutamise võimalusi (vastavad programmi menüüd ja nupud on õiguste piirangute puhul nähtamatud). Programmi kasutamise õigused määratakse kontorist vastutava isiku poolt (üldjuhul juhataja, administraator vmt).