fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

 • Eesti
Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 4000/Müügijuht/

Toote piirangud

Võimaldab kas toote või tooterühma kohaselt seadistada toote müügil automaatselt kuvatavaid teateid või koos teatega määrata ka tootele müügikeeld. Toote müügikeeld on võimalik seadistada kellaajaliselt, arvestades üle kesköö kulgevat aega.

Hästi kasutatav alkoholimüügi keelu seadistamiseks. Tubakatoodete ja sigarettide müügi meeldetuletused (dialoogiaknad) dokumendi küsimiseks jmt.

Selles menüüs saab erinevaid tootekohaseid meeldetuletusi seadistada (nt anna lisapakend, küsi tootele patareide soetamise soovist jne).

Menüü avanedes kuvatakse kõik tooted, alumises osas on müügipunktid. Piiranguid ja dialooge saab seadistada toote lõikes, kassa (müügipunkti) lõikes ja kellaajaliselt, st määrates ajavahemiku, millal dialoog või piirang kehtib.

Piirangud või dialoogid seadistatakse paremal servas menüüs ja määratakse kellaaeg ning dialoog, mis teenindajale kuvatakse.

Piiranguid saab lisada kas konkreetses müügipunktis või kõikides korraga. Eraldi piirangutele on vajadus kui ühes andmebaasis on kauplus ja baar ning mõlemad müüvad alkoholi. Teatud kellaaegadel kaupluses alkoholi müüa ei tohi aga baaris võib sama alkoholi müüa igal ajal.