fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 5/Müük/

Makseviisid

Makseviiside seadete all saab näha, lisada, muuta, kustutada maksevahendeid.

Makseviiside all on näha nii süsteemis olevad vaikimisi maksevahendid kui kasutajate poolt loodud vabad makseviisid. Eristab neid see, et süsteemi maksevahendeid ei saa muuta ega kustutada, loodud vabasid maksevahendeid on võimalik aga muuta ning kustutada.

Veergude tähendused:

 • Maksev – saab määrata linnukesega, kas makseviis on maksev või mitte.

Näide: ülekandega makse registreerimisel me eeldame, et arve tasutakse aga reaalselt pole veel tasutud ning seetõttu pole see maksev makseviis.

 • Grupi tähis – selle kaudu saab tähistada mitu makseviisi ühise nimetusega. Antud nimetust kasutab näiteks ‘Müügi koondaruanne’ erinevate makseviiside grupeerimisel ning ühise tähisega makseviisid grupeeritakse aruandes ühe nimetuse alla.

Näide: ühes kassas on kaardimaksete registreerimiseks kasutusel 2 makseviisi – pangakaardimakse ning käsiterminali makse. Nendest esimest kasutatakse kassaga liidestatud terminaliga tehtud maksete registreerimiseks ning teist kasutatakse kassaga liidestamata liikuva terminaliga tehtud maksete registreerimiseks. Sisult on need mõlemad pangakaardimaksed ning üldises aruandes võib need mõlemad kokku liita. Seda aitabki teha ühine grupi tähis (nt. KAART).

 • Lisainformatsioon – kui antud lahtris on linnukene, siis nõuab kassa makseviisi kasutamisel lisainfo väljale info sisestamist.

Uue makseviisi lisamine

 • Vajuta akna ülaosas nupule Lisa uus makseviis
 • Sisesta avanenud aknas makseviisile nimi
 • Vali kas tegemist on maksva või mittemaksva makseviisiga
 • Soovi korral lisa grupi tähis
 • Vajuta ‘Lisa’

Uus makseviis ongi kasutamiseks valmis ning leitav kassast maksevahendite alt. Soovi korral lisa kassasse makseviisi kiireks kasutamiseks otsetee nupp.