fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

 • Eesti
Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 4000/Müügijuht/

Toode <-> Müügipunkt

Selles menüüs on võimalik siduda tooteid nende müügipunktidega, kus neid müüa saab. Vaikimisi paneb programm kõikidele toodetele kõik müügipunktid külge. Üldiselt on kasutusel keskmistes ja suuremates ettevõtetes, kus tootehaldus ja liigitamine erinevatesse müügikohtadesse on mõnevõrra nõudlikum ja keerukam.

Kui mingeid tooteid ei tohi  või pole vaja müügipunktis kuvada, on mõistlik valitud tooted nendest müügipunktidest maha võtta. Siis kassas neid ei leita ning neid ei saa valida rühmade alt ega ka toote teiste omaduste alusel (sh nime, numbri, vöötkoodi vms). Näiteks, kui ühtses andmebaasis on erinevad müügipunktid koos erineva tootevalikuga, oleks segaduste vältimiseks soovitatav toode – müügipunkt seadistus ära teha, see väldib vigu toodete sisestamisel kassas (müügipunktis).

Vasakul ülemises lahtris kuvatakse kõik tooted alumises lahtris kuvatakse müügipunktid, kus antud toodet müüa tohib.

Rühma filter – võimalik valida kuvamiseks konkreetse rühma tooted.

Lisa – Lisab müügipunkti, tuleb valida, millist lisada soovitakse.

Asendamine – saab asendada, maha võtta või juurde lisada müügipunkte, kus valitud tooteid müüakse.

Lisa kõik – Lisab kõik müügipunktid, mis andmebaasis eksisteerivad.

Kustuta – Kustutab märgitud müügipunkti.

Kustuta kõik – kustutab kõik müügipunktid, seda toodet ei saa üheski kassas müüa.

Korrigeeri hindade alusel – toodete määratlemist müügipunktidesse on võimalik teha ka hindade alusel. Juhul, kui müügihind on määratud, siis määratakse toode müügipunkti, kui müügihind puudub, võetakse müügipunktist maha.Hinna juures on oluline, et see hinnaklass (hinnakiri), kus hind sisestatud, oleks määratud ka antud müügipunktis kehtivaks, menüüs Müügijuht>Kehtivad hinnaklassid. Ühes müügipuntis võib kehtida mitu hinnaklassi, kõikide nende juures, mis on määratud kehtivaks, arvestatakse hinna olemasolu kriteeriumit.

Muudatused jõustuvad alles siis, kui andmed on kassas uuendatud, kassa programm on suletud ja uuesti käivitatud.