fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

 • Eesti
Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 4000/Ladu/

Ladu <-> Toode

See seos on vajalik juhul, kui toimub ühest kassa töökohast mitmest laost müük (nt toitlustuses baariladu ja toiduladu vms). Luuakse kolmnurk: müügipunkt kust müün, toode mida müün ja ladu, kust kogust vähendatakse.

Müük ühest laost

Juhul, kui müük toimub ainult ühest laost, st kassa müügipunktile on struktuuris määratud ainult üks ladu, siis ei pea tegema müügipunkti, toote ja lao seost. Programm arvestab tooraineid automaatselt maha müügipunktile vaikimisi määratud laost.

Müük mitmest laost

Laost mahaarvestamine toimub müügipunkti, lao ja toote seotuse alusel, kus ülamenüüs valitakse soovitud müügipunkt, seejärel valitakse pearühm (nt alkohol) ja märgitakse, millisest laost peab valitud rühma tooteid läbi müügi maha lahutama (nt alkoholiladu). Rühma filtrit saab kasutada nupuga ”Rühma Filter”.

Kui seos on puudu, arvutab süsteem tooraineid maha müügipunktile vaikimisi määratud laost. Juhul, kui toode on vaikimisi laost puudu, tekitab programm automaatselt negatiivse koguse st toimub miinusmüük.

Siin on võimalik lisada õiget ladu kas ühele tootele või tervele grupile korraga.

Läbi asendamise funktsiooni võib lisada õiget ladu kõigile neile toodetele millel puudub seos, kõikidele toodetel või üks ladu asendada teisega.