fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

 • Eesti
Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 4000/Müügijuht/

Müügihinnad

Siin saab sisestada müügihindasid nii ühele tootele, tootegrupile kui ka kogu tooteregistrile, koostada hinnakirju läbi arvutuste omahindade põhjal või läbi kopeerimise mingi loodud hinnakirja põhjal.

Hinnaklassid – saab oma soovi kohaselt valida kuvatavad hinnaklassid.

Tooterühmad – võimaldab filtri abil kuvada ainult konreetsesse rühma kuuluvad tooted

Metarühm 1, Metarühm 2, Metarühm 3 – võimaldavad kasutada lisafiltreid eelnevalt toodetel lisatud metarühmade piires.

Arvuta – saab soovitud hinnaklassi piires toodetele arvutada uue hinna keskmise laohinna, müügikatte ja käibemaksuprotsendi alusel. Müügikatteprotsent võib olla sisestatud nii positiivse kui negatiivse arvuna. Tuleb arvestada, et keskmine omahind võetakse üle ladude keskmine.

Seejuures on valitav üks järgmistest tingimustest:

 • arvutada hinnad kõikidele toodetele;
 • arvutada hinnad ainult toodetele, kus on juba hind;
 • arvutada hinnad ainult toodetele, kus pole hinda.

Saab ette anda ka tingimuse, et uus hind antakse tootele ainult siis, kui erinevus vanast hinnast ületab mingi piiri protsentides.

Kopeeri – võimalik ühe hinnaklassi hindasid teise etteantud hinnaklassi kopeerida arvestades etteantavat hinnamuutuse protsenti.

Hinnaklassis, kuhu kopeeritakse, on soovi korral valitav üks järgmistest tingimustest:

 • kopeerida uus hind ainult toodetele, kus hind juba on
 • kopeerida uus hind ainult toodetele, kus hind puudub
 • kopeerida ka tühjad hinnalahtrid, kui allikal on hinnalahter tühjaks jäänud (sisuliselt sellisel juhul hind kustutatakse)

Kopeerida saab ka arvestades koefitsienti või kurssi, nt kui koefitsient on 0,5, siis korrutatakse müügihind läbi 0,5-ga.

Kustuta – võimaldab soovitud hinnaklassis kustutada hinnad:

 • kõikidel toodetel
 • komponentidel ehk toodetel, millel on komponendi tunnus (so toitlustuses toorained, millel vahel ei peagi müügihind olema määratud)

Hindade taastamine – võimalik taastada olukord pärast hindade muutmist. Näiteks kui on kogemata vales hinnaklassis hindu muudetud. Avaneb nimekiri kuupäevadest koos kasutajatega, millal on hindu muudetud. Valides sealt ühe rea, taastatakse müügihinnad selliseks, nagu need olid enne valitud kuupäeva.
Omahind –  võimalik näha toote omahinda ja selle alusel määrata müügihinnad.

Müügijuht – Müügihinad alt on võimalik ka hindade ja hinnasiltide väljatrükk (vajutades ülal printerimärki), avanenud abiaknas saab sisestada soovitud väljatrüki kriteeriumid. Hinnasiltide väljatrükil saab valida, kas trükkida kogu filtreeritud nimekiri või ainult valitud toode, valitud toote korral omakorda alates millisest positsioonist ning kui mitu tükki. Samuti saab valida Hinnaklassi millest hinnad hinnalsiltide trükkimisel võetakse. Hinnasiltidel võivad olla erinevad kujundused nt juhuks, kui on vajalik trükkida erimõõtmelistele etikettidele, siis saab mõlemale etiketivariandile teha oma kujunduse.

Hinnasiltide tekitamiseks vt blokki Hinnasildid.