fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 5/Laohaldus/

Tootmine

Tootmist kasutatakse näiteks tooraine laost valmiskauba saatmiseks müügipunkti lattu.

Näide: Kartulisalat on Compucashis retseptina ehk laoseis on retseptis olevatel komponentidel mitte kartulisalatil endal. Nüüd aga tehakse kesklaos/tootmises valmis 200kg kartulisalatit kaupluse kulinaarialetti. Tootmine sellisel juhul annab võimaluse retseptitootest luua valmistoode ehk lähtelaos väheneb tooraine/komponendid ning sihtlattu (kauplusesse) jõuab juba valmistoode (kartulisalat). Seejärel kaupluses kartulisalati müügil arvutab programm laost maha juba valmistoodet, mitte selle retseptis olevaid komponente.

Hea teada:

 • Vajalik on eriseadistus, et retseptitoote müügil toimuks laoliikumine retseptitoote endaga, mitte toote retseptis olevate komponentidega – võta ühendust Ektaco kasutajatoega.
 • Toota saab ka samasse lattu (sellisel juhul tuleb valida sama KUST ja KUHU ladu).

Uus dokument

Uue dokumendi avamiseks vajuta nuppu Uus dokument . Avaneb dokumendi vorm.

Dokumendi päis

Esimeses järjekorras täida alati ära dokumendi päis ehk dokumendi andmed.

Dokumendi number – võib jätta tühjaks. Sellisel juhul genereeritakse automaatselt vastavalt seadistustes määratud valemile.

Dokumendi kuupäev – vormistamise kuupäev.

Ladu kust – ladu kust komponendid võetakse.

Ladu kuhu – ladu kuhu toodetakse.

Info – näiteks täpsem info tootmise kohta.

Toodete lisamine

Sisesta retseptid, millest valmistooteid soovid luua. Selleks vajuta lahtris ‘Otsi nime, tootenumbri, vöötkoodi järgi’, otsi vajalik toode (avanenud aknas on võimalik toodete vahel liikuda ka klaviatuuril olevate üles ja alla nooltega) ning tootele klikkides lisa see dokumendile (kasutades toote valimiseks klaviatuuril olevaid nooli on võimalik kasutada ka ENTER klahvi).

Lisatud real muutub automaatselt aktiivseks Kogus lahter, kuhu saab kohe sisestada mahakantava koguse.

Lõpetuseks salvesta lisatud andmed dokumendi päises oleva Salvesta nupuga. Seejärel on võimalik dokumendist väljuda või see aktsepteerida. Dokumendist lihtsalt väljudes jääb dokument nö. mustandi kujul süsteemi. Seda saab hiljem veel muuta ja täiendada ning kustutada.

Aktsepteeri nupuga aktsepteerides kinnitatakse dokument, lähtelaost võetakse maha komponendid ning sihtlattu jõuab valmiskaup ning dokumenti enam muuta ei saa.