fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

 • Eesti
Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 5/Üldine/

6 sammu alustamiseks

Andmebaasi/programmi hea ettevalmistus on oluline kiiremaks ja mugavamaks teenindamiseks, eksimuste minimeerimiseks ja hilisemaks põhjalikuks aruandluseks.

Videojuhendit Compucashi seadistamise kohta saate vaadata SIIT.

Samm 1: Ehita loogiline tooterühmade struktuur ning sisesta kõik kasutusel olevad tooterühmad (soovitav enne teha paberile joonis).

Samm 2: Sisesta müügitooted ja komponendid, töö hõlbustamiseks on soovitatav artiklite lisamisel kasutada rühmafiltrit (kui rühmafilter on aktiveeritud, siis lisatakse loodavad tooted automaatselt vastavasse rühma).

Toitlustusettevõtte eripära toodete sisestamisel:

 • sisesta kasutusel olevad toorained ehk komponendid (laotooted, mida kasutatakse teiste müügitoodete sees ehk retseptides)
 • koosta müügitooted/retseptid (menüü, müüdav alkoholivalik koos võimalike müügiühikutega jmt)
 • laotootena on alkoholi soovitatav arvele võtta sellises ühikus, millega laoseisu kontroll oleks hiljem lihtne. Näiteks võtta arvele liitriga (pühiühik PÜ = L -> mõõtühik MÜ = CL), kuna sama toodet võib sisse tulla eri pudelites (0,5L, 0,7L, 1,0L jne).

Samm 3: Sisesta sissetuleva kauba ostuarved/sisseostu dokumendid (saatelehed), sisestades toodete hinnad ja ostetud kogused. Selle tulemusel tekivad laoseisud ja kaupade omahinnad (mille järgi on võimalik määrata müügihinda).

Samm 4: Määra ja sisesta toodete müügihinnad, kui need pole juba eelnevalt sisestatud või automaatselt programmivälisest failist imporditud.

Hinnakirju selgitava videojuhendi leiate SIIT.

Samm 5: Loo ja kujunda kassapaneelid koos kiirvaliku nuppudega toodete otsinguks ja võimalikult kergeks ning kiireks toodete leidmiseks(CC5 kassa või CC4000 kassa). Tooteid saab otsida peamiselt toote nime, numbri, vöötkoodi või tootegrupi järgi. Sealhulgas saab luua nupud paneelil, kus klahvi alla saab määrata toote või tootegrupi.

Videojuhendiga saad tutvuda SIIN (kui kasutusel on CC5 tahvli-/telefonikassa) ja SIIN (kui kasutusel on Windowsi-põhine CC4000 kassa).

Samm 6: Loo kassamüügiks vajalikud ametid/õiguste grupid ja kasutajad.

Lisaks tuleks määrata koos hooldustoega kassa(de) konfiguratsioonid, sealhulgas kas ja milliseid funktsioone kassa võimaldab ning millised seadmed on kassaga ühendatud.