fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 5/Tootehaldus/

Kinkekaardid

Compucash võimaldab luua reeglitega kinkekaarte, see tähendab et saab luua kinkekaarte millel saab määrata kasutamiskordade arvu, väärtust ja kehtivust, samuti saab luua korduskasutatavaid kinkekaarte.

Kinkekaardi toote loomine

Kinkekaardi toodet saab luua minnes Tootehaldus ja Tooted. Kinkekaardi toote loomine on sarnane tavatoote loomisele, vahe on vaid, et Toote tüüp tuleb valida Kinkekaart.

Kinkekaardi reegli loomine

Kui kinkekaardi toode on loodudud saab sellele luua reegli, kui reeglit mitte luua töötab kinkekaardi toode nagu tavaline ilma kontrollita kinkekaart. Reeglit saab luua minnes Tootehaldus ja Kinkekaardid, ning vajutades nupule Lisa reegel.

Reegli nimi on reegli eristamiseks, see on ainuke väli, mille peab ära täitma
Kasutamiste arv määrab ära, mitu korda võib kinkekaarti ajavahemikus kasutada, 0 tähendab, et võib kasutada lõpmata arv kordi
Väärtus määrab ära kinkekaardil vaikimisi oleva summa, kui see tühjaks jätta saab kinkekaart väärtuseks endale müügil küsitud hinna
Kehtivus päevades piirab kinkekaardi kehtivust alates müügi hetkest, nt kui tahame kaarti, mis kehtiks 3 kuud saame panna siia 90, 0 tähendab, et kinkekaart kehtib igavesti
Algus/Lõpukuupäev võimaldab määrata kinkekaardile kehtivuse kuupäevasid, see on ülene kehtivus päevades seadistusele, see võimaldab panna kõik selle reegliga müüdud kinkekaardid aeguma nt aasta lõpus
Osaliselt kasutatav võimaldab kinkekaardil olevat summat kasutada osaliselt, näiteks 50€ kinkekaardi puhul võib klient üks kord käies kasutada ära 20€, ja teine kord 30€
Korduvkasutatav tähendab, et kinkekaarti võib uuesti kasutada kui see aegub või summa pealt ära kasutatakse, seda kasutatakse näitena juhul kui kinkekaardina on kasutuses trükitud plastikkaardid
Numbri loomine määrab ära, kuidas luuakse kliendikaardile number, Genereeritakse tähendab, et müügil genereeritakse kaardi number, müük sellisel juhul tehakse läbi hulgiarve, et kaardid aktiveerida, seejärel saadetakse aktiveeritud kinkekaardi numbrid koostööpartnerile. Loe number müügil tähendab, et kinkekaardi number sisestatakse müümise hetkel, see on kasutusel juhtudel kus kinkekaardid on juba ette trükitud, teenindaja sisestab müügil kaardil oleva numbri ja lunastamisel sisestab kinkekaardi tuvastamiseks selle numbri.
Printimine võimaldab müügil kassast kinkekaardi kohe välja trükkida, seda kasutatakse juhul kui ei ole trükikojast tulnud kinkekaarte
Selgitus välja saab kirjutada lühikese info, see on reeglite paremaks eristamiseks üle aja
Seotud tooted määrab millised tooted on seotud selle reegliga, ühe reegliga võib olla seotud mitu kinkekaarti

Kinkekaardi numbri genereerimine

Soovi korral saab kinkekaardi numbrid EAN formaadis ette genereerida ja trükikojale saata. Numbreid saab genereerida valides sobiva kaardi lisavalikud paremal 3 punkti all. See kinkekaardi numbreid ei aktiveeri ja aktiveerimiseks tuleb kood kassas müügil sisestada.

Genereeritud koodide puhul näeb müügiprotsess välja järgmine:
1 – Teenindaja võtab trükikojast tulnud kaardi
2 – Teenindaja lisab kinkekaardi arvele
3 – Teenindaja lõpetab arve
4 – Teenindaja skännib sisse kaardil oleva koodi
5 – Teenindaja annab kaardi kliendile

Kinkekaardi müümine

Kinkekaardi aktiveerimiseks tuleb see müüa, kui koodid on juba olemas siis müüakse kinkekaarti läbi kassa, müügil sisestatakse kinkekaardi kood, aktiivsete kinkekaardi koodide genereerimiseks saab kasutada hulgimüüki.

Kinkekaardi müümine läbi kassa

Läbi kassa kinkekaardi müümine läbi kassa käib nagu iga teise toote, vahe on selles, et arve lõpetamisel palub kassa sisestada kinkekaardi koodi või vautseri numbri.

Kinkekaardi lunastamine

Kui numbriga kinkekaart on müüdud ja klient tuleb seda lunastama saab kassast sisestada selle kinkekaardi numbri ja kinkekaart ilmub arvele miinuskogusega, vähendades arve summat.
CC4000 kassas käib lunastamine läbi makseviisi Kinkekaart numbriga, selle saab panna kassas ka eraldi tegevuste nupu alla.

CC5 kassas saab kinkekaarti lunastada vajutades tegevuste menüüst Vautser.

Välja antud kinkekaardid

Minnes Kinkekaardid moodulis lahtrisse Välja antud kinkekaardid on võimalik võtta aruandlust kasutatud ja kasutamata kinkekaartide kohta. Samuti saab muuta aktiivsetel kinkekaartidel kehtivust.

Välja antud kinkekaartide aruandlus

Vaikimisi kuvatakse kõik valitud perioodis müüdud ja kasutatud kinkekaardid, Filtrid alt saab filtreerida Müügitoote, Reegli või Tegevuse alusel. Lisaks saab valida lisavalikuid nagu näidata ainult genereeritud kinkekaarte(see ei kuva ühtegi kinkekaarti millele sisestati number kassas), samuti saab võtta aegumiste raportit, et näha valitud perioodis müüdud aga mitte kasutatud aegunud kinkekaarte. Selle aruande formaati saab muuta ülevalt Hammasratta ikoonist ja välja printida või Excelisse salvestada vajutades Printeri nuppu.

Kinkekaardi muutmine

Müüdud kinkekaardil saab muuta kehtivuskuupäeva vajutades kaardi numbri peale. Seal kuvatakse ka detailne info konkreetse kaardi kohta.