fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

 • Eesti
Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 4000/Ladu/

Ostude kontroll

Võimaldab vaadata toodete kolme viimast sisseostu, et vajadusel võrrelda hindade muutumist. Kuvatakse toote nimi, tarnija kellelt osteti, ladu kuhu osteti, kuupäev, kogus ja ühikuhind ning hinna muutumise %.

Siit toimub omahindade muutuse kontroll, kus saab ette anda muudatuse ulatust % väärtuses (sisuliselt ka kordades, kui on kujul 100%, siis on muutus enam kui 2 korda, antud näite korral kuvatakse operatsioon, kus hind enne oli 10.- ja pärast operatsiooni 21.-). Kui vastav hinnamuutus on toimunud, kuvatakse vastav operatsioon koos laoseisu infoga enne ja pärast operatsiooni. Vastav % koefitsient on võimalik ette anda nt kujul 10%, kus kuvatakse kõik operatsioonid, kus omahind on suurenenud või vähenenenud 10% võrra, sõltumata operatsiooni tüübist. Filtriks saab valida konkreetset toodet või tooterühma, sh metarühmad.