fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

 • Eesti
Kasutajatugi

Kasutajatugi

Kassa/Seadmed/

CZAR AIO

Paneelide eemaldamine

Czar seadmel on kokku kaks eemaldatavat paneeli, esimene mis katab arvuti sisendeid, teine mis katab arvuti jalga minevaid juhtmeid.

Sisendeid katva paneeli eemaldamiseks tuleb lahti keerata keskel asuv ristpeaga kruvi. Seejärel saab mõlemast paneeli otsast hoides paneeli üles tõsta. On ka mudeleid, millel selle kaane külge monteeritud kliendiekraan, sellisel juhul tuleks kaant üles tõstes olla ettevaatlik kliendiekraani juhtmega.

Kaableid katva paneeli saab eemaldada tõstes selle üles. NB! Selle paneeli eemaldamiseks peaks olema ekraan võimalikult ettelükatud asendis.

Sisendid ja väljundid

Ühendamisel tuleks alati ennem kasutada arvuti tagaküljel asuvaid sisendeid, kui need täis siis alles kasutada eespaneelil olevaid.

1 – Toide
2 – Audio väliste kõlarite/helisüsteemi ühendamiseks
3 – Võrgupesad interneti ühendamiseks NB! Siia ei tohi ühendada printeri või rahasahtli kaablit
4 – USB pesad lisaseadmete (hiir, klaviatuur, USB printer, vöötkoodilugeja jms) ühendamiseks
5 – COM (RS232) pesad vanemate COM ühendusega printerite ühendamiseks

Lisaks tagumistele sisenditele on audio ja USB sisendid seadme eesküljel. Neid tuleks kasutada vähem oluliste seadmete ühendamiseks (hiir/klaviatuur) ja ainult juhul kui arvuti taga olevad pesad on kinni.