fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

 • Eesti
Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 4000/Ladu/

Liikumiste koondaruanne

Summaline – kuvab valitud perioodis lao liikumiste koondaruande ühe reana summadena koos perioodi alg- ja lõppsaldoga (iga operatsiooni summa eraldi välja toodud (algseis, sisse, müük jne).

Koguseline – kuvab valitud perioodis lao liikumiste koondaruande ühe reana kogustena koos perioodi alg- ja lõppsaldoga (iga operatsiooni summa eraldi välja toodud ( algseis, sisse, müük, lao muutus läbi inventuuride jne).

Võimalik teha valikuid kas toote, tooterühma, metarühma või/ja lao järgi. Samuti on võimalik aruandeid vaadata kas dokumendi kuupäeva järgi või aktsepteerimise kuupäeva järgi.