fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 5/Personal/

Kasutajad

Siin saab hallata süsteemis olemasolevaid kasutajaid ning sisestada uusi. Hetkel on see moodul mõeldud müüjate/teenindajate kasutajate haldamiseks (samuti CC4000 Kontori kasutajate haldamiseks).

Uue kasutaja loomine

Lehe päises olev ’Lisa uus kasutaja’  nupp avab uue kasutaja loomiseks vajaliku vormi.

Tuleb sisestada kasutaja ees- ja perenimi, parool ning valida valikmenüüst sobiv keel programmi kasutamiseks ja õiguste grupp. Siin valitud õiguste grupp kehtib üldistes menüüdes, mis ei ole otseselt seotud müügipunkti või laoga. Peale õiguste grupi valimist lisatakse kasutajale õigus töötada kõikides müügipunktides ning ladudes samade õigustega. Vajadusel saab kasutaja jaoks mittevajalike müügipunktide ja ladude õigusi eemaldada.
Selleks tuleb avada vastav vahekaart (Müügipunktid või Laod) ning vajutada kustutamist vajava müügipunkti/lao taga asuvat ’Kustuta’  nuppu.

Vahekaardil ’Tooterühmade piirangud’ saab kasutajakohaselt on määrata, milliseid tooterühmi (ning valitud tooterühma alamrühmi) kasutaja näeb. Piirang töötab tooteregistris, läbimüügi-, laosündmuste ja koondliikumiste aruannetes. Piirangud puuduvad, kui kasutajale pole määratud ühtegi rühma.
Vajutades akna allosas ’Salvesta’, luuakse uus kasutaja.

Kasutaja muutmine

Vajutades kasutaja rea lõpus olevale pliiatsi ikoonile avaneb ’Muuda kasutajat’ aken. Võimalik on muuta ees- ning perenime, õiguste gruppi, keelt ja infot ning müügipunktide ja ladude õigusi. Samuti saab muuta kasutaja parooli, sisestades ’Uus parool’ lahtrisse uue parooli.

Kasutaja deaktiveerimine

 – kasutaja saab deaktiveerida eemaldades kastist linnukese. Peale deaktiveerimist puudub kasutajal ligipääs süsteemile (kasutatakse näiteks juhul, kui kasutaja töölt lahkub).
Hiljem on võimalik samamoodi kasutaja ka uuesti aktiveerida. Selleks tuleb otsida üles deaktiveeritud kasutaja, kasutades selleks filtrit Olek – Mitteaktiivsed.