fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

 • Eesti
Kasutajatugi

Kasutajatugi

Kassa/CC4000 Kassa/

Vahetused

Vahetuse alustamine

Peale parooli sisestamist ja kassasse sisselogimist kontrollib kassa vahetuse olemasolu. Kui avatud vahetus puudub, siis vaikimisi küsitake kasutajalt vahetuse alustamise summat. Teenindajal tuleb tabelisse kirjutada reaalselt olemasolev summa, millega ta päeva alustab. Vahetuse alustamise aknasse saab sisestada kupüüride ning sentide kogused ning kassa arvutab selle põhjal lõppsumma aga võimalus on sisestada ka ainult lõppsumma.

Vahetuse lõpetamine

Teenindaja vahetuse saab lõpetada valides menüüst Kassa – Teenindaja – Teenindaja vahetuse lõpetamine. Paljudel on selle lihtsustamiseks vahetuse lõpetamise kiirklahv loodud kassa kiirklahvide paneelile.

Vahetuse lõpetamisel küsitakse vahetuse lõppsummat (lõppsumma küsimist saab ka häälestusega maha võtta). Peale lõppsumma sisestamist ja kinnitamist kuvatakse ja prinditakse aruanne raha liikumiste kohta ning vahe sisestatud summa ja arvestusliku “peab olema” vahel. Aruandes kuvatakse konkreetse teenindaja (kasutaja) rahalised liikumised.

Lisaks saab eraldi aktiveerida ka kassapõhise vahetuse. Sellisel juhul saab arvestada rahade liikumisi kassapunkti (seadme) lõikes, st arvestatakse kõik antud kassas registreeritud rahalised tehingud ehk siis liidetakse kõikide teenindajate tegevused. Antud vahetus on teenindajakohasest vahetusest sõltumatu, võib kasutada paralleelselt mõlemaid, või ainult ühte neist.

Kassapõhist vahetust on soovitav kasutada, kui sama kassat kasutab mitu teenindajat ning raha hoitakse koos, rahalise arvestuse osas kehtib kollektiivne vastutus.

Kassapõhise vahetuse häälestamise teeb Ektaco kassahoolduse meeskond. Vaikimisi on see deaktiveeritud. Kaasapõhise vahetuse lõpetamine toimub menüüst Kassa – Kassavahetuse lõpetamine.