fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kasutajatugi

Kassa/CC Retail/

Müügitellimused

Müügitellimuste all on võimalik näha varem loodud või näiteks veebipoest saabunud tellimusi ning samuti luua uusi.

Tellimuste otsing ja filtrid

Tellimuste otsing võimaldab otsida tellimusi kliendi nime või tellimusel oleva toote järgi. Filtrite abil saab määrata, kas näidatakse ka juba aktsepteeritud tellimusi ning teiste müügipunktide tellimusi.

Tellimuse info ning toimingud tellimusega

Tellimuse täpsemat infot ja tegevuste nuppe näeb, kui avada tellimuse info laiendatud vaade.

Võimalikud tegevused:

 • Trüki kviitung – trükib tellimuse koos infoga kviitungiprinterist.
 • Arve meilile – võimaldab saata tellimuse meilile (NB! Eeldab, et on eelnevalt tehtud meilide saatmiseks vajalikud seadistused).
 • Muuda (aktsepteerimata tellimuse puhul nähtav) – võimaldab muuta tellimust. Näiteks lisada/kustutada/muuta tellimusel olevaid tooteid, muuta tellimuse klienti või muud tellimuse infot (vaata “Tellimuse muutmine” peatükki).
 • Maksa (aktsepteerimata tellimuse puhul nähtav)) – võimaldab lisada tellimusele ettemaksu.
 • Aktsepteeri (aktsepteerimata tellimuse puhul nähtav) – aktsepteerib/kinnitab tellimuse ning tellimusest luuakse kassas arve.
 • Tühista – tühistab tellimuse ja juhul kui tellimus on juba aktsepteeritud ning sellest on loodud arve, siis tühistatakse ka tellimusega seotud arve.
 • Ekspordi PDF – võimaldab tellimuse salvestada seadmesse PDF failina.

Tellimuse muutmine

Vajutades tellimuse info laiendatud vaates “Muuda” nupule avaneb tellimuse vaade, mis on väga sarnane müügi vaatele.. Tellimuse vaates on võimalik lisada/kustutada/muuta tellimusel olevaid tooteid, muuta tellimuse klienti/kliendi infot või muud tellimuse infot.