fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kasutajatugi

Kassa/CC5 Kassa/

Programmi käivitamine ja sisselogimine

Käivitage kassaprogramm. Androidi ja iOS operatsioonisüsteemil äpp nimega CompuCash POS.

 1. Avaneb aken nupuga „Alusta“. Äpp on ettevõtte andmebaasiga ühendamata. Võtke ühendust Ektaco hooldusega.
 1. Avaneb sisselogimisaken kust tuleb valida enda kasutaja ja seejärel sisestada parool. Kui kasutajat nimekirjas ei kuvata aga see on süsteemis loodud, siis võib põhjuseks olla, et kasutajale ei ole määratud selles müügipunktis töötamise õigust või peale kasutaja loomist ei ole kassas andmeid värskendatud.

Programmi kasutamine toimub vastavalt igale kasutajale antud õigustele, tähtis on teada oma õigusi ning programmi kasutamise võimalusi (vastavad programmi menüüd ja nupud on õiguste piirangute puhul nähtamatud). Programmi kasutamise õigused määratakse kontorist vastutava isiku poolt (üldjuhul juhataja, administraator vmt).

Mõned juhendis kirjeldatud funktsioonid võivad olla peidetud, sest antud moodulid ei ole aktiveeritud. Samuti võib mõndade funktsioonide kasutamiseks vajalik olla äpi uuendamine. Konsulteerige Ektaco hooldusega.