fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

 • Eesti
Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 4000/Majahaldur/

Struktuur

Näeme loodud süsteemi struktuuri, kus algselt määratud MAJA->MÜÜGIPUNKTID->KASSAD->LAOD.

Siin müügipunktile antud andmed (aadress, telefon, nimi) lähevad kviitungi päisesse müügipunkti asukoha andmetesse.

Ühele müügipunktile saab külge panna ühe nn vaikimisi lao. Kui soovitakse müüa ühest laost, siis pole vaja midagi seadistada ja tootekohaste seostega arvestada, ainult kontrollida, et müügipunktil oleks õige ladu küljes.

Vajadusel saab ka mitmest laost müüa (kohvikutes näiteks baarikaubad müügipunkti baarilaost ja toiduained köögilaost). Tootekohane lao määramine müügi korral on vaja teha Ladu<->Toode menüüs (vt vastavat blokki), kui seal jääb määratlemata, siis kasutatakse vaikeladu ja kaubad võetakse sealt maha.

Müügipunktile on lisaks muude kviitungi rekvisiitide hulgas võimalik märata “lahka retsept”, seda kasutatakse tootmise mooduli kasutamisel. Kui kaup on lattu tekkinud läbi tootmise (vastavalt retsepti sisule) ja kui vastav märgistus “lahka retsept” pole aktiivne, siis võetakse müügi juures toodetud toode iseendana laost maha, mitte ei arvestata laost maha komponente.