fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 5/Tootehaldus/

Veebimenüüd

Compucashis on võimalik teostada erinevatel viisidel veebimüüki. Siin juhendis keskendume Compucashi seadistamisele Tellikohe.ee jaoks, olgu see siis QR koodiga lauast tellimine, veebist ette tellimine või lihtsalt menüü kuvamine Tellikohe.ee veebilehel.

Seadistusi Tellikohe.ee veebikeskkonda saab teha minnes Tootehaldus, Veebimenüüd ja Tellikohe ja QR tellimused.

Rühmade ja toodete lisamine

Rühmade ja toodete lisamine on sarnane nii veebist ette tellimise kui ka QR koodiga lauast tellimise lahenduse puhul, erinevuseks on Müügi tüüp.

Veebist ette tellimise/veebimenüü korral peab müügi tüüp olema Veebimüük.

QR koodiga lauast tellimise korral peab müügi tüüp olema Lauast müük.

Kui müügi tüüp määratud tuleb järgmiseks määrata Müügipunkt, see peaks olema valik kuhu on peaksid tellimused hakkama tulema ja kuhu Tellikohe seadistus tehtud on.

Keskmine valmistusaeg on minutites võimaldab keskkonda kuvada müügipunkti põhiselt ooteaega, seda saab vajaduse korral jooksvalt muuta. Pannes keskmiseks valmistusajaks 0 ei kuvata veebikeskkonnas ooteaega.

Esmalt tuleb veebimüüki lisada rühm või kategooria, need on samad tooterühmad mis on kasutuses Compucashis. Pärast rühma lisamist tuleb valida, millised tooted sellest rühmast on veebis nähtavad.

Veebis kuvatakse tooteid siin märgitud järjekorras, kui soovida muuta kategooriate järjekorda või toodete järjekorda kategooriate all saab ridu tirida 6 punkti pealt.

Lisaseadistused

Tõlked

Tellikohe.ee keskkonnas on mitme keele tugi, seega saab tõlkeid määrata nii rühmadele kui ka toodetele. Vaikimisi kuvatakse veebis toote ja rühma nimi kliendile nii nagu on süsteemis, rühma nimede kuvamist kliendile saab samuti muuta tõlgetega.

Tooterühmad / Kategooriad

Tõlkeid saab lisada tooterühmadele minnes Tootehaldus ja Tooted.

Tooted

Toodetele saab tõlkeid lisada Tootekaardilt.

Piltide lisamine toodetele

Toodetele on võimalik veebis kuvamiseks lisada pilte minnes Tootekaart ja Pilt.

Pärast salvestamist ja lehe uuesti laadimist peaksid olema tooted koos lisatud tõlgete ja piltidega kuvatud.

Tellimuste peatamine

Kui on kasutuses QR koodiga lauast tellimise lahendus, ehk Müügi tüüp valiku all on Lauast müük on võimalik kontoris ka tellimuste süsteem peatada. Seda tasub teha näiteks kui ei suudeta sissetulevaid tellimusi ära töödelda. Süsteemi saab valitud müügikohas peatada vajutades Peata QR koodiga tellimine.

Sealt saab valida peatamise aja, vaikimisi peatatakse süsteem järgmise päeva hommikuni.