fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 4000/Müügijuht/

Valuutad

Selles menüüs määratakse kõik kasutusel olevad valuutad ja nende kurss põhivaluuta suhtes. Põhivaluuta on valuuta, mille kurss on 1. Ümardus lahtrisse saab sisestada väikseima kasutuses oleva rahaühiku, samas müügiarvestuses võetakse ümardus hinnaklassi kohaselt – vt järgmist peatükki. Lisaks on iga valuuta kasutatav ka kviitungil, nt määrates Majahaldur->Konfiguratsioon->Üldine ja seal blokkmenüü „Üldine“ all „Sekundaarne valuuta“, trükitakse lisaks põhivaluutale summa ka sekundaarses valuutas. Kustutamine on lubatud, kui valuuta tunnust pole kusagil kasutatud.

Lisaks saab sisestada välisvaluutasid ja vääringuid, kus saab defineerida nii välisvaluuta suhte kohalikku valuutasse kui ka kohaliku valuuta suhte välisvaluutasse. Need on seosväljad, kus ühe välja väärtuse muutmine muudab automaatselt teise välja väärtust. Kõik väljad peavad olema täidetud.

Lahter Kassas lubatud – saab märkida, millised valuutad on kassas lubatud, juhul kui kassa  kasutatakse mitut erinevat valuutat.