fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on mugav lahendus töögraafiku planeerimiseks ning reaalse tööaja lihtsaks mõõtmiseks nii automaatselt kui vajadusel ka detailselt paljude tööliikide kaupa. Lisaks saad sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetse sisendi palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 5/Kontor/Müük/

Arvete register

Siit saab jälgida kassas ja kontoris (hulgiarve) tehtud arveid. Arved on vaikimisi kronoloogilises järjestuses, kus värksemad arved asuvad nimekirjas ülalpool.

Filtreerimine

Valides lehe päisest ’Filtrid’  avaneb vorm, kus saab arveid filtreerida perioodi, vahetuse, summa, müügipunkti, teenindaja, arvel olevate toodete, makseviisi ning klientide alusel. Valides filtrist ühe või mitu parameetrit, jäävad nähtavale ainult nendele tingimustele vastavad arved.

Arve info kiirvaated

Arve read

Viies kursori tulbas ’Arve’ olevale arve numbrile, avaneb kiirvaate aken, kus kuvatakse antud arvel oleval tooted ehk arve read.

Maksed

Viies kursori tulbas ’Arve summa’ olevale summale, avaneb kiirvaate aken, kus kuvatakse konkreetse arvega seotud makseviisid.

Arve info

Vajutades arve numbrile, avaneb uus aken kogu arve infoga.

Üldinfo

Kõige üleval on arve number ning sellele järgneb muu arve üldinfo (müügipunkt, müüja, kuupäev ja kellaaeg, summa jms).

Arve read

Siin on näha arve read (müügiartiklid), millest arve koosneb.

Vajutades rea ees olevalt linnukest  on võimalik näha arverea sisu (laotooted, mis arverea müügil laost maha arvestatud).

’Soodustused’ lahtris on näha reale rakendunud soodustuse summa ning viies kursori summale, avaneb kiirvaate aken, kus on näha täpsem info soodustuse kohta.

Maksed ja makseviisi muutmine

Viimases aknas on näha makseviis(id), millega arve on tasutud.

Kui on kogemata registreeritud arve tasumise vale makseviisiga (nt tehti terminaliga kaardimakse aga lõpetati arve sularahamaksega), saab seda korrigeerida vajutades makseviisi rea lõpus olevale pliiatsi ikoonile. Avaneb ’Muuda makseviisi’ aken, kust saab valida soovitud makseviisi. Pärast salvestamist muudetakse makseviis ning ka müügiaruannetes toimub muutus.

Arve tühistamine

Arve üldinfo all asub nupp ’Katkesta Arve’  millele vajutades avaneb aken, kust saab valida tooteread, mis arve tühistamisega lattu tagastatake ja mis mitte.

Kaupa ei tagastata lattu üldiselt sellistel juhtudel, kus toode on valmis tehtud (nt toitlustuses “roog”), kuid mingil põhjusel klient loobub tellimusest ning antud rooga ei saa mujale müüa (tuleb maha kanda).