fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

 • Eesti
Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 5/Käibemaksu muudatus 2024/

2024 aastal müügiarve sisestamine eelmisesse aastasse

Alates 2024 aastast muutub Compucashi süsteemis käibemaks, küll aga võib tulla ette uue aasta alguses juhtusid, kus tuleb müüki teha eelmisesse aastasse, sellisel juhul peab kasutama müügiks vana käibemaksu määra.

Vana käibemaksumäära kasutamiseks arvetel tuleb luua eraldi hinnakiri, millel on seadistatud käibemaks 20% ja teha hindade kopeerimine olemasolevast hinnakirjast.

Hinnakirja seadistamise kohta Compucash5 kontoris saate lugeda juhendit SIIN.

Hinnakirja seadistamise kohta CC4000 kontoris leiate infot SIIN.

Müük mis peaks minema eelmisesse aastasse tuleb teha kasutades kontori hulgiarveid. Kuna vana käibemaksu määraga müüki kassas ei tehta, ei ole vaja loodud hinnaklassi müügipunkti lisada.

Hinnakirja muutmine hulgiarvel Compucash5 kontoris

Compucash5 veebikontoris saab hulgiarvel käibemaksu muuta kerides alla ja valides toote real Hinnakirja, kui seda valikut ei ole näha saab selle nähtavaks teha vajutades hammasratta peale.

Hinnakirja muutmine hulgiarvel CC4000 kontoris

Compucash 4000 kontoris saab hinnakirja määrata kiirsisestusel laiendades valikuid ja tehes topelt klõpsu hinnaklassi peal.