fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

CompuCash on 4ndat korda suurimal Baltikumi toidumessil

Ektaco hea partner Lätis, NRData,  esindab meid ka sellel aastal Baltikumi suurimal toidumessil, Riga Food, mis toimub Riias 5.-8.septembril. Riga Food 2018 toimub 5.-8.septembril rahvusvahelises näitusekeskuses, Kipsala. Toidumessil on väljas esinduslik valik rahvusvahelisi ja kodumaiseid ettevõtteid, tippkokkasid ja kokandusvõistlusi, esitletakse valdkonna uudiseid, korraldatakse seminare, meisriklasse, degusteerimisi ja põnevaid showsid. Messil on esindatud ka 12 eri riikide ühisstendi: Venemaa, Leedu, Eesti, Gruusia, Itaalia, Kanada, Ukraina, Poola, Usbeki, Valgevene, India ja muidugi Läti. NRData esitleb CompuCash kassasüsteemi Riga Food messil juba neljandat korda. Paljud kauplused, restoranid ja kohvikud erinevates Lätimaa linnades ja maapiirkondades kasutavad CompuCash'i ja teevad nii oma müügid väga kiirelt ja neil on süsteem, mis on alati töökorras ja teeb just seda, mida vaja.  

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.