fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

CompuCash kassasüsteem on Lätis sertifitseeritud

Alates sellest kevadest on CompuCash üks väheseid sertifitseeritud kassasüsteeme Läti turul, mis on suurepärane võimalus kasutada sama süsteemi oma restoranis, poes või vaba aja keskuses nii Eestis kui Lätis.

Mitmed CompuCash’i kliendid on avanud oma äri ka naaberriikides. Sõltuvalt riigist on kassasüsteemile kehtestatud nõuded erinevad. Eesti ja Soome pole ettevõtetele kassasüsteemi valikul rangeid reegleid ette kirjutanud ja seega on jäetud äridele vabad käed, millist süsteemi valida. Leedus ja Lätis on juba aastakümneid kehtinud riiklik nõue, et kassasüsteemiga koos paigaldatakse ka fiskaalplokk. Tegu on seadmega, mis talletab oma mällu iga kassatehingu ning mida maksuamet saab vajadusel kontrollida.

Juba mõned aastad tagasi alustas Läti kassasüsteemide, sh fiskaalplokkidele kehtivate nõuete karmistamist. See tähendas, et seal turul tegutsevad kassasüsteemi ettevõtted pidid arendama uue fiskaalploki ja lisaks teostama ka kassa tarkvaras mitmeid muudatusi. Seejärel kontrollis süsteemi vastavust riigi kehtestatud nõuetele audiitorbüroo ja lõpuks ka maksuamet. Kontroll oli väga tihe ja kogu protsess oli aeganõudev. Alates sellest kevadest on Compucash üks väheseid sertifitseeritud süsteeme Läti turul.

CompuCash’i kassasid on Lätis üle 150, sh Olymic Casinos ja Alko 1000 kauplustes. Muidugi ka mitmetes restoranides, kohvikutes ja teenusepakkujate juures.

Kui juba tegutsed Läti turul või plaanid sinna sisenda, siis võta ühendust sales@ektaco.ee või +372 50 800 90. Meie partner Lätis on NRData.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.