fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

CompuCash’i naudivad ka restoranid Leedus

CompuCash’i Leedu esindajal “Empirijal“ on hea meel teile tutvustada oma lojaalset klienti,  restorani “Blue Lotus“ Vilniuses, Totorių tn. 16.

India ja Tai on kuulsad oma pikaajalise kokakunsti traditsiooni poolest. Restoran “Blue Lotus” avati, et tuua Vilniusse vähemalt killuke sellest. Restorani klientidele meeldib kombineerida Tai ja India köögi maiuspalasid ning restorani personal seisab hea toidu kõrge kvaliteedi ja autentsuse eest. Kui olete Vilniuses, siis ärge jätke kasutamata võimalust neid külastada ning maitsta nende kokkade valmistatud hõrgutisi Indiast ja Nepalist.

Restorani grupil on lisaks veel kolm restorani - Villa Thai, Ginger Cafe ja Ingver. Palun külastage neid ka Tallinnas.

Restoran „Blue Lotus“ on edukalt kasutanud kassasüsteemi CompuCash juba kolm aastat.

„Blue Lotuse“ omanike sõnul võimaldab CompuCash juhtida restorani tööd kiirelt, mugavalt ning vigadeta.

CompuCash kassasüsteem pakub usaldusväärseid lahendusi laohalduseks. Kui varud laos hakkavad lähenema miinimumile, siis programm teavitab teid sellest, et saate lisa tellida. CompuCash loob teile ka laia valiku vajalikke raporteid, et saaksite oma restorani juhtida efektiivselt ja targalt.

Kassasüsteem CompuCash aitab restoranil „Blue Lotus“ optimeerida töövoogu, juhtida ning jälgida restorani tegevusi, vähendada kulusid, hoida kokku aega ning viimistleda äriprotsesse tuginedes nutikatele raportitele. Olulisi numbreid saab restorani omanik ning juhataja reaalajas jälgida ka CompuCash’i app’i vahendusel.

CompuCash kassasüsteemi kasutab igapäevaselt 15 000 inimest Euroopa ja Araabia Emiraatide restoranides, kohvikutes, poodides ja teenusepakkujate juures. Kasutajad iseloomustavad seda kui väga lihtsat ja efektiivset tööriista, mida aitab säästa aega ning raha. Kasutajad eelistavad seda teiste süsteemidega võrreldes ka laia funktsionaalsuse tõttu, näiteks köögiekraanid, mobiilne tellimuste vastuvõtmise lahendus, kliendi- ja soodustuste haldus, jne.

CompuCash’i eelised:

 1. lihtne ja mugav kasutada
 2. andmed reaalajas juhtimiseks
 3. integratsioon videosüsteemiga
 4. lai valik funktsionaalsusi
 5. retseptid ning komponentide haldus
 6. müügi ja turundustugi
 7. lai valik raporteid

Saavuta oma müügitulemused kiiremini ja efektiivsemalt CompuCash’iga.

Loe lisa.

Oled alati teretulnud meiega ühendust võtma ja leiame koos parima lahenduse just teie ärile.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.