fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

5 nippi, kuidas kassasüsteemi kasutades vähem aega kulutada

Vaata üle kassapaneelidel paiknevad nupud

 • Hinda, kas tooted on lihtsasti leitavad ja enamiku toodete valimiseks piisab ühest nupuvajutusest. Ära unusta teenindajate arvamust küsida!
 • Nuppude asetust saad kiirelt muuta - kliki hiirega nupul ja lohista see õigesse kohta.
 • Tootete visuaalselt paremaks haldamiseks, kasuta eri tootegruppide puhul erinevaid värve.
 • Hinda, kas vaikimisi avanev nupupaneel on see, millelt valitakse tooted esimesena. Soovi korral saad seda kontoris kassapaneelide loetelus muuta.
 • Vt ka videojuhendit siit.

Võta kasutusele kiirmüügi nupud

Oleme loonud kassasse võimaluse saata summa pangaterminali ilma ühegi lisakinnituseta. Kui tavapäraselt peab teenindaja pärast makseviisi valimist kinnitama, et just sellist summat soovitakse terminali saata, siis „Kiire pangakaardimakse“ puhul seda dialoogi ei teki. „Kiire sularahamakse“ kaotab dialoogi, kus küsitakse palju klient sularaha andis ja öeldakse palju teenindaja tagasi peab andma. NB! Nimetatud funktsioon eeldab head peastarvutamise oskust.

Integreeri pangaterminal ja kassa

Veendu, et kassas pangamakse nuppu vajutades jõuab summa kohe terminali. Käsitsi summa sisestamine võtab aega ja vigade võimalus on oluliselt suurem. CompuCashi on võimalik integreerida nii Ingenico kui kaVerifone’i terminalidega.

Restoranis võta kasutusele laudade vaade ja käikude moodul 

Oleme loonud võimaluse joonistada graafiliselt lauaplaanid ning kiirelt ja lihtsalt sisestada käikude numbrid. Vaata lähemalt siit.

Automatiseeri protseduure ja tee vähem klikke

 • Iga uus arve võiks avaneda automaatselt;
 • uue arve avamisel võiks kassa küsida tunnust või kuvada laudade plaani;
 • nupupaneel võiks kassas olla alati nähtav.
Tekkinud küsimuste ja lisainfo saamiseks helistage Ektaco hooldusliinil +372 639 7937.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.