fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Tutvustasime CompuCash'i uusi lahendusi

17.oktoorbil tutvustas CompuCash'i tegus meeskond oma pikaajalise kliendi, OKO restoran, juures oma uuemaid lahendusi: iseteeninduskassa uues kuues, tahvlipõhine viienda põlvkonna kassa koos maksevõimekusega ja veebipõhine kontor. Tõnis Siigur jagas kogemusi lahenduste osas, mis on kasutusel tema restoranides: köögiekraan, kutsungisüsteem ja Waiter äpp.

  

  

Olete igati teretulnud võtma meie meeskonnaga ühendust ja me tutvustame neid lahendusi meeleldi ka teile. Selleks võtke meiega ühendust siin.

Kindlasti korraldame analoogseid tutvustusi mõne meie kliendi juures veel. Järgmine kord kohtume 2020.a. I kvartalis.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.