fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

CompuCash digitaliseerib maaturismi Leedus

Leedus on maaturism paari viimase aastaga kiirelt kasvanud ja Ektaco partner Leedus, Empirija, alustas uue projektiga: „Digitaalne broneeringute juhtimine maaturismi sektorile.“

“Keružė“, mis asub Dzūkijosi Rahvuspargis, on esimene maaturismi ettevõte, kes juurutab CompuCash’i. Kliendi arvamusel on tegemist kõige usaldusväärsema ja mugavama broneeringute haldamise programmiga. See ei tee mitte ainult igapäevaseid töid lihtsamaks, vaid aitab ka ära hoida vead ning tagab töövoo sujumise.

Üks uusimaid ja kõige populaarsemaid ettevõtlusvaldkondi Leedus hetkel on maaturism. Kuigi on tegemist väga värske sektoriga, siis on ikkagi juba ettevõtetel omad väljakujunenud traditsioonid, protsessid ning laienev kliendibaas. Linnainimesed, kellel on vähemalt keskmine sissetulek valivad just maaturismi, et sisustada oma nädalalõppe looduse rüpes ning puhata igapäevasest tormamisest ja lärmist järves ujudes, metsas matkates või teisi maal pakutavaid tegevusi nautides. Leedukad eelistavad puhata vaikses ja kenas looduses mitte kärarikastes sihtkohtades ja maaturism, pakub just neid võimalusi.

CompuCash on disainitud selliseks, et igapäevaoperatsioonide tegemine oleks võimalikult lihtne. Selle kasutamiseks ei ole vaja  IT süvateadmisi ega oskusi. CompuCash’i võlu peitub selle lihtsuses ja abis aega kokku hoida.

CompuCash pakub järgmist funktsionaalsust:

 • Tubade broneerimine
 • Broneeringute haldus
 • Ülevaade tubade/majade saadavusest
 • Kalender
 • Tarvikute rent ja teenuste broneerimine (paadid, veejalgrattad, saunad, jne)
 • Vahearved ja lõpparved
 • Kliendi profiil (nimi, sünniaeg, telefon, e-mail ja päritoluriik)

Süsteem on disainitud optimeerimaks ja lihtsustamaks töökoormust tipptundidel ja tipphooajal.  CompuCash’is on kasutatud ära ka kõik uute tehnoloogiate pakutavad võimalused.

Nüüdsest võite unustada paberpäevikud, nendes info käsitsi parandamise, mahatõmbamise, juurdekirjutamise, mis lõpuks põhjustab vigu. CompuCash’iga seda enam ei juhtu.

Ei mingeid vigu ja mis veelgi olulisem, väärtuslik aeg ei lähe raisku käsitsi kirjutamisele ja selle parandamisele. Tulemuseks ettevõtte efektiivne majandamine.

Meie klientidel on muidugi võimalus ka vaadata aruandeid ja kasutada infot oma ettevõtluse edasiarendamiseks. Süsteemist näeb külastajate arvu, pidevat ülevaadet täituvuse kohta, kliendibaasi profiili jmt. Selle info omamine on vajalik sisend järgmise hooaja veelgi paremaks ettevalmistamiseks.

CompuCash’i partner Leedusa, Empirija, keskendub sellel kevadel kiirelt kasvavale maaturismi sektorile ja näeb seda hea võimalusena CompuCash’i müügikasvatamiseks Leedu turul.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.