fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Ektaco osaleb 10 aasta pikkuse pausi järel taaskord Tallinna Toidumessil!

Ektaco osales viimati Toidumessil enam kui 10 aastat tagasi. Sel sügisel toimuval 16. Tallinna toidumessil (28.30. oktoober) ootame kõiki oma kliente messile, et tutvustada Teile Ektacos välja töötatud ja toitlustusele suunatud CompuCashi uusi mooduleid ja lahendusi. Eesti Näituste messikeskusesse koguneb kolmeks päevaks Eesti toiduainetööstuse, hotellinduse, toitlustuse ja toidumüügi kõigi sektorite esindajad ning huvilised naabermaadest. Tallinna toidumess, kui toiduala ühendav sündmus, on teada-tuntud kohtumispaik enam kui 6000 juhile, tootearendajale, müügimehele, sisseostjale, kokale ja teenindajale ehk kõikidele oma valdkonna otsustajatele ja asjatundjatele.

Kohtumiseni Toidumessil meie boksis C505. Kui soovid Toidumessi kutset, kirjuta palun aadressil martin@ektaco.ee .

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.