fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

CompuCash on SÖÖMA! messil

Leia meid Horeca Service-ga samast telgist, profiala sissepääsu väravate juures. Tutvustame Eesti populaarseima HoReCa kassasüsteemi "CompuCash" uuendusi, sealhulgas kuidas: * oma köök senisest palju tõhusamalt ja kiiremini toimima panna (moodsad kutsungisüsteemid ning kokkadele mõeldud köögiekraanide lahendused) * laohalduses vähendada sadu või isegi tuhandeid töötunde (uudne elektrooniliste saatelehtede lahendus HoReCa valdkonnale) * olla oma äriga alati kursis (tutvustame juhtidele mõeldud CompuCash äppi) Messi toimumisaeg on 5.-6. mai 2017a. (reede ja laupäev), Tallinna Lauluväljak, kell 11-18, sissepääs on tasuta Vaata lisaks siit. Kohtumiseni! CompuCash-i meeskond

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.