fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Edaspidi õige kaup, õiges koguses

Kaupa tellides on alati „miljoni dollari küsimus“ tabamise täpsus ehk kuidas tellida kaupa nii, et see ei saaks liiga vara otsa ega jääks ka massiliselt üle, vaid loetud tooted kohtuksid poeletil uue partiiga. Mõnel juhul unetu öö nõudva töö, suudab kaupmehe eest ära teha hea tarkvara ja arvutiprogramm tunni jooksul, tagades tõsise efektiivsuse kasvu. Ühendades Biomarketi kogemuse ja Ektaco võimekuse uute lahenduste väljatöötamisel, saadi süsteem, mis võimaldab kaupa tellida vastavalt ettevõtte sisestatud kriteeriumitele, kas nädalaks või kuuks. Süsteem võtab arvesse tarnetingimusi ning teab, mida millise tarnija käest tellida. Samuti võetakse ühe tellimusega arvesse firma kõikide ladude või kaupluste vajadusi, mis olenevalt asukohast võivad suuresti erineda. Kauba koguse kokkupanekul võtab programm arvesse tellimisega kaasnevat tarneaega. Programmi koostatud tellimisettepanekut saab vajadusel muuta ja täiendada, võttes arvesse näiteks peagi algavat hooaega, kampaaniat või selle lõppu. Pikem artikkel on leitav kaubandus.ee lehel. Lugemiseks kliki lingil.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.