fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

CompuCash täiendused kaupluste suunal

 • Püsikliendi ostude ajaloo kuvamine kassas. Toome siinkohal ühe kasutusnäite: vinoteegi püsiklient soovib osta sedasama veini, mida ostis eelmiselgi korral, kuid no mitte ei mäleta enam mis oli veini nimi. Kuna klient on oma ID kaardiga tuvastatav, saab müüja eelmise ostu kiirelt kätte ja klient on rahul.
 • Uue toote kiire loomine varasema baasil. Nii tooteregistris, kui kauba sissetulekul saab valides aluseks mingi varasema toote, luua selle baasil uue. Pea kõik varasema toote andmed võetakse aluseks. See võimaldab uue toote loomist mõne sekundiga.
 • Kviitungile reakohase soodustuse väärtuse kuvamine eraldi reana. Järjest enam on populaarsust kogumas erinevad ostukoguse- ja summaga seotud allahindlused. Kliendid on kviitungit vaadates keeruline kontrollida, kas kõik eeldatavad soodustused on rakendunud. Selleks lõime võimaluse lisarea tekitamiseks, mis iga arverea kohaselt peegeldab selle arvereaga seonduvat soodustust. Kui soodustust ei rakendu, lisarida ei teki.
 • Sularaha kupüüride valimise tugi sularaha sisse- ja väljamaksetele. Kiire jaemüük ja klienditeenindus on üsna väsitav, pole ime et isegi lihtsamad liitmis-, lahutamistehted ei taha enam laabuda. Nüüd piisab igas rahadega seotud vormis pelgalt kupüüride arvu sisestamisest, programm arvutab ise kõik summad. Viimastena said selle toe sularaha sisse/välja maksed.
 • Selgitava teksti lisamine sularaha sisse- ja väljamaksetele. Lisatud tekstilahtrisse saab märkida näiteks inkassatsiooni numbrit või muud suvalist kommentaari, mida kviitungile trükitakse ja andmebaasi talletatakse.
 • Tuletame meelde et eelmisel aastal valmis „tarnimisvajaduse“ moodul, mille abil programm ütleb üsna täpselt, mida ja kui palju peab lattu tellima et kaup otsa ei saaks ja teisalt et liiga palju ei varutaks, mis mõjutab negatiivselt ettevõtte rahavoogu. Moodul on juba juurutatud Biomarketi ketis ja muudes kauplustes. Ootame avasüli uusi aktiivseid kasutajaid.
Soovime head CompuCash kasutamist ja edu äris!

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.