fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

CompuCash – ole mobiilselt tulemustega kursis

Kas teadsid, et CompuCash’il on omanikule ja juhatajale hea lahendus, kuidas operatiivselt oma ettevõttel silm peal hoida ja nutikaid otsuseid teha? CompuCash5 äpp võimaldab omanikule kiiret ja mugavat ülevaadet vajalikust infost ja seda endale sobilikust seadmest. Compucash5 äpi kasutuselevõtmiseks võtke ühendust sales@ektaco.ee ja andke ka oma konakttelefon täpsustamiseks või helistage 50 41104. Kui olete juba omaniku töölaudade kasutaja, siis nüüd saate avada selle uuema, kenama ning kiirema versiooni.

CompuCashi omaniku äpis saad kiirelt vaadata:

 • läbimüüki,
 • arvete arvu,
 • arvete keskmist summat,
 • külastajate arvu,
 • kliendikaartide statistikat
 • ja mitmeid teisi äri jaoks olulisi indikaatoreid.
Info on lihtsasti hallatav ja visualiseeritud. Toetatud on erinevad graafikud ja võrdlused. Andmeid saab võrrelda nii eri perioodide, müügipunktide kui ka teenindajate kaupa. Uus versioon töötab kiiremini ja selle abil saab töölaua omale meelepärasemaks kujundada. Oleme lisanud võimaluse juba endale salvestatud vidinaid muuta, muudetud töölaudu salvestada ning ka võrdlusi salvestada. Uue vidinana on spordiklubidele ja spadele saadaval ka võimalus jälgida operatiivselt teenuskaartide kasutamist teie klientide poolt. CompuCashi äpp töötab nii nutitelefonis kui ka tahvelarvutis. See toimib CompuCash 4000 kassasüsteemi lisana. Uut lahendust tutvustav üheminutiline video:
Compucash5 äpi kasutusele võtmiseks võtke ühendust sales@ektaco.ee ja lisage täpsustamiseks ka oma mobiili number. Töös on juba ka detailsete aruannete lahendus tabeli formaadis, et saaksite vaadata ja analüüsida müüki puudutavat infot juba oluliselt põhjalikumalt.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.