fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Food truck’id ja lõunasöögikohad

CompuCash kassasüsteem sobib hästi kiireks müügiks tipptundidel, kui kõigil on kõhud tühjad. Food truckile sobib ideaalselt väike mobiilne tahvlikassa. Lõunasöögikohtadele pakume täiendavalt ka iseteeninduskassat.

 • Kassa
 • Laohaldus
 • Kliendihaldus
 • Iseteeninduskassad
 • Videovalve

Väärtuslikud võimalused

 • Mobiilne ja kompaktne kassa, mis tagab kiire müügi Kassa IPadis või Android tahvlis on väike, kompaktne ja soodne. Hea kokku panna ja kaasa võtta, lihtne kasutada. Saate minimaalsete klikkidega müügitehingu registreerida, mis teeb tipptunnid sujuvaks ja maksimeerib müügi ja ka klientide rahulolu. Liidestatus pangaterminaliga kiirendab müüki veelgi ja hoiab ära vead, mis võivad tekkida käsitsi sisestamisel. Kui kviitungi printimismahud on väikesed, saab kasutada pangaterminali ka arve printimiseks ja tellimuse trükkimiseks.

 • Tellimuste haldus Kassasüsteemist saate printida eraldi tellimused koos erisoovide ja kommentaaridega, mis on väga abiks kokkadele. Protsessi paremaks sujumiseks ja vähema tööjõu kasutamiseks saate kasutada ka page’reid ehk kutsungisüsteem, mis annab klientidele märku, kui nende toit on valmis ja nad saavad sellele ise järele tulla.

 • Keskne- ja frantsiisihaldus Kui teil on mitu erinevat kohta, siis omanikuna soovite neid hallata ühest kohast ja omada ka koondpilti kohtade üleselt. Seda kõik võimaldab CompuCash kassasüsteem. Omanik saab reaalajas jälgida ka müügiandmeid ning lao seisu endale sobilikus seadmes veebipõhiselt. Mugavaks jälgimiseks on nii dashboard kui ka detailsed aruanded. Mõlemasse saab enda vajadusest lähtuvalt teha valmis graafikute tüübid, milles andmeid jooksvalt uuendatakse.

 • Elektroonsed saatelehed Teil on võimalik ostuarveid laoprogrammi lisada importides ilma käsitsi sisestamata arvestades restoranide laospetsiifikat.

 • Retseptid ja kalkulatsioonid Saate mugavalt lisada retsepte, sh kasutada ühte retsepti teise retsepti sees. See tagab korrektse laohalduse ning teeb mugavaks juurde tellimise, saate selle teha isegi automaatseks. Suuremate tellimuste puhul aitab kassasüsteem teil kalkuleerida vajalikke toorainete koguseid.

 • Kaalude tugi Müües salateid, suppe, komme või muud kaalu järgi, kalkuleerib kassasüsteem hinna automaatselt vastavalt kaalule. Nii saate kaalukaupa müüa kasvõi iseteeninduskassaga.

Lisad

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.