fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Uulits

Uulits on üks tänavagurmee teerajajatest Eestis, viie aastaga on nad avanud neli Uulitsat ning neist on saanud Eesti suurim kodumaine burgerikett. CompuCash kassasüsteemi kasuks otsustasid nad juba siis, kui olid avanud alles esimese burgerirestoranid.

CompuCash pakub

 • Uulitsale võimalust hallata kõiki kohti ühe tarkvara kaudu.
 • Tartu Uulitsas on kasutusel kliendikutsungisüsteem, mis aitab kokku hoida tööjõukuludelt ja väldib, et kliendid ummistavad ooteala. Kliendile antakse seade, mis hakkab vibreerima, kui toit on valmis. Seejärel läheb klient ise tellimusele järele.
 • Uulitsas  on kliendikaardisüsteem üles ehitatud ID-kaardi põhiselt ja on osa CompuCashi tarkvarast.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.