fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on mugav lahendus töögraafiku planeerimiseks ning reaalse tööaja lihtsaks mõõtmiseks nii automaatselt kui vajadusel ka detailselt paljude tööliikide kaupa. Lisaks saad sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetse sisendi palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Baltic Restaurant praamidel

Baltic Restaurants opereerib toitlustajana ligi sajas toitlustusasutuses üle Eesti.Viimastel aastatel on hakatud samm-sammult kasutusele võtma CompuCash kassasüsteemi lahendusi.

 • Kasutuses neljal praamlaeval

CompuCash kassasüsteem võeti kasutusse ka neljal praamlaeval, mis sõidavad Hiiumaa ja Saaremaa vahel, kus Baltic Restaurants haldab „Take Off“ nimelisi söögikohti. Oluline oli CompuCash kassasüsteemi kasuks otsustamisel hea iseteeninduskassa lahendus, mis võimaldas lahendada lühikesest sõiduajast tingitud teeninduse sõlmpunkte, seda eeskätt Saaremaa liinil.
 • CompuCash pakub lihtsalt kasutatavat ja kaasaegse disainiga iseteeninduslikku kassasüsteemi. CompuCash iseteeninduskassa  võimaldab mitmel moel õige kauba tuvastamist.
 • Baltic Restaurants kasutab iseteeninduskassades buffe müügil kassaga  liidestatud kaalu, kus kauba valimisel saadakse õige kogus läbi kaaluliidese.
 • CompuCash kassasüsteemiga liidestamist võimaldav videovalve toimib ka  üle WiFi, kus hilisem kaabeldus oleks laevas olnud keeruline.
 • Kokku on neljal praamil kasutusel ligi 20 kassat, millest 10 on iseteenindusliku kasutusviisiga.
 • Kõikide laevade kassasüsteemi andmebaas on ühine, võimaldades reaalajas tsentraalset ülevaadet ja haldust.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.